Автор Тема: Колко силен може да бъде човешкия дух?  (Прочетена 9644 пъти)

etherapy

• Administrator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Колко силен може да бъде човешкия дух?
« Отговор #15 -: декември 15, 2008, 10:47:47 am »
Здравей Sad_boy!
Незнаем какви са били последните събития, но може би именно това, което "доказва обратното" е опита, който дава нова гледна точка, повече  опит и по-успешни варианти за справяне в бъдеще.

Sad_boy

• Member
  • *
  • Публикации: 32
    • Профил
« Отговор #16 -: януари 16, 2009, 01:39:52 pm »
Последните събития бяха убийството на Стоян балтов което споделих в темата за агресията. извинете ме за пропуска. Благодаря за подкрепата.
Не забравяйте СТОЯН БАЛТОВ ! Мир на праха му !

(X) joreste (X)

• Member
  • *
  • Публикации: 228
    • Профил
« Отговор #17 -: януари 19, 2009, 07:22:03 pm »
Нищо ново може да не кажа но човешкия дух е толкова по слен колкото повече са предизвикателствата към него. Аз доскоро си мислех че съм силен но последните събития ми доказаха обратното  :(

Здравей Sad_boy, понякога за съжаление остава само подкрепа, но след време тя означава много. Може би е още рано. Не знам, болката остава, но казват "живота продължава". Бъдете силни! ...

(X) joreste (X)

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #18 -: януари 22, 2009, 04:09:20 pm »
Здравейте, на въпроса - Колко силен може да бъде човешкия дух? за пореден път се убеждавам, че той зависи от волята, силата и положителните емоции на даден човек. Разбира се, всеки човек и ситуация са различни.
Поздрави!  ;)

(X) joreste (X)

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #19 -: юни 05, 2009, 04:14:02 pm »
Здравейте, Как сте?  daffy, как е духа ти?  ;)
Колко силен може да бъде човешкия дух? Понякога се замислям изобщо дали е силен въобще и как може да се мери?! За съжаление положителните емоции не винаги помагат, отрицателните понякога се налагат над нас и ни затискат. Тук подкрепата играе важна роля! А и дори да получаваш много съвети, не можеш винаги да ги приемеш/чуеш! Убедих се, че всичко зависи и как мисли и се как се чувства? ... А Какво означава Духа да го има или няма? ...   

абонатаелуд

• Member
  • *
  • Публикации: 79
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #20 -: март 31, 2012, 11:34:54 am »
един мъж работел като стругар и един лош ден машината му отрязала дясната ръка.Мъжът не се предал и се научил да бачка с лявата.После пак един лош ден по невнимание машината отрязала и лявата му ръка и тогава мъжът се научил да танцува степ за да може да се издържа и станал доста добър танцьор,но един ден го блъснала кола и той не можел вече да танцува.Тогава научил много вицове и почнал да развеселява хората и го взели на работа в телевизията и едновременно го искали и в радиото !!!

Никога не се предавай,защото ако се обръщаш назад прекалено често да видиш пътя който си изминал няма да ти остане време да извървиш пътя който е пред теб.
Татарска поговорка
,,нИКОГА НЕ СЪМ ВИЖДАЛ ДИВО СЪЩЕСТВО,КОЕТО ЧУВСТВА САМОСЪЖАЛЕНИE

Птицата пада премръзнала от клона...без капка съжаление към себе си...