Автор Тема: Мисля, че наистина имам нужда от помощ...  (Прочетена 3654 пъти)

parad0x

• Member
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
Здравейте, чудех се кога ли е най-удачния момент да Ви пиша отново, все си казвах, че всичко е ок и няма смисъл да се притеснявам. Че нещо ще се промени ... но времето минава, едно и също и всичко си остава същото :( Става дума за следното, може да е смешно, може да е жалко, незнам, който мисли така да не го чете... На 26 години съм, скоро ги навърших и въпреки това най-дългата ми връзка до сега е била 2 седмици ... дори незнам дали може да мине за връзка :(. Но не си мислете, че междувременно съм имал много връзки "за един път", всъщност не съм ... Не съм имал приятелка от години. Нещата се случват рядко и дори да се случат се провалят на мига ?!?! Но да предположим, че и това не ме тревожи толкова. Лошото е, че нямам много контакти, в смисъл ... еднотипно ежедневие, ходене на работа, едни и същи приятели... рядко се появява нещо ново, с което да е възможно нещо. И там е проблема всъщност ... появява се момиче, което на пръв поглед е симпатично, заговаряме се някак, после тази ... "връзка" продължава и се задълбочава, говорим си, смеем се, когато се видим случайно и идва време да излезем ... за целта аз отправям конкретното предложение, да се видим специално заради виждането, извън работните си среди и т.н. И тогава "ТО" се случва отново и отново и отново ... момичето му се променя настроението, може би не веднага но максимум до следващото ни виждане, променя се държанието, видимо се променя интереса... когато виждам това аз губя надежда, че е имало интерес, губя кураж за продължаване на този контакт, "сдухвам се" и не правя нищо, с което да покажа, че искам да продължим нещата... и това е... няма телефон/мейл/скайп, няма среща всичко свършва до тук .... просто незнам какво да направя?!?!? Подпроблема е, че всичко това се случва обидно рядко и в общи линии нямам много възможности да експериментирам с поведението и постъпките си ... нещата се случват едни и същи отново и отново и за мен остава просто да почакам хубаво до следващия път... :( Имах случай на спонтанни изблици на безразличие към отсрещните реакции и директно искане на телефонен номер - получих номера и, когато написах един смс отговора беше "по-добре не ме търси, дадох ти номера си инстинктивно" ?!?!?! :shock:

etherapy

• Administrator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Мисля, че наистина имам нужда от помощ...
« Отговор #1 -: юни 28, 2008, 11:53:51 am »
Здравейте, parad0x! Вие се намирате във възрастовия етап за който най-определящ е стремежа към създаване на интимно партньорство. Невъзможността да реализирате този най-естествен порив на човек и да удоволетворите потребността си от даване и получаване на любов е в основата на състоянието ви. Казвате, че една и съща ситуация се повтаря многократно, което Ви обезверява и отчайва. Вероятно това ви се струва парадоксално, но зад всяко повторение се крие добре стабилизиран модел на поведение, който функционира безотказно. За да открием логика на вашия парадокс, са необходими голямо количество въпроси и осъзнаване на механизмите които движат поведението ви. Едва тогава, бихте могъл съзнателно да търсите и експериментирате ново поведение, като осъзнат акт на промяната. Ще се радваме да вземете безплатната си сесия, където да разговаряме детайлно и конкретно. Спокоен и усмихнат ден! :)

CDman

• Member
  • *
  • Публикации: 1148
    • Профил
« Отговор #2 -: юни 30, 2008, 11:22:06 am »
Има една реклама на (Спрайт май беше). Там се казва, че жените усещат кога си отчаян. Като бивш “професионалист” в отрязването от страна на мацките мога да кажа че е много вярно. Много пъти съм писал по темата. Ако си чел другите постове няма да те отегчавам, но и да не си ги чел мисля че от представата, която имам за проблема ти мога да ти дам един-два пракитчески съвета. Има едно нещо, което и аз все още не мога да си обясня, а именно – защо жените ме отрязват дори и без да са си направили труда да ме опознаят. Викат че някаква тръпка там имало ... но. Да ти кажа право (извинявай че на ти) случвало ми се е да срещна след 10 или повече години жена която съм свалял и която ме е отрязала. Нямайки какво да губя питам директно “ Защо ме отряза тогава ?” . Да знаеш каква физиономия правят всички без иключние .....все едно ги питам колко е корен квадратен от 116. Някои имат и амнезия ... демек ами то какво беше тогава ?!! Само една единствена си призна че е тогава е била млада глупава и че цитирам “ чак исках да те настигна и да ти се извиня .. “ исках да и кажа “ми що не ме настигна ма сливо”,но понякога и аз съм учтив макар че тя точно си го заслужаваше. Аз 15 години си мисля че съм казал нещо нередно, че съм я обидил че .. не знам какво.... Да не говорим че всеки такъв случай те кара да се чувстваш все по-нищожен и по-нищожен ..... . Хубавото е че сега въпросната мацка е целулитен мастодонт, което ме кара да се радвам че тогава ме е отрязала но не е това проблема. За да заинтригуваш една жена тя трябва да се почувства специална. Има една тактика която действа в 80% от случаите. Не мога да ти кажа как да си намериш мацка и как да се запознаеш с нея. Сайтовете за запознанства рядко са ефективни, а не знам и в каква среда се движиш но все пак следващия път когато се запознаеш и излезеш с мацка направи следното. Престори се на притеснен (ако си наистина притеснен – още по-добре) и и кажи следното. “Виж какво – трябва да ти призная нещо. (тук тя обикновено наостря уши). Имам си гадже но откакто те видях не мога да спра да мисля за теб .... сънувам те, сутрин се събуждам с мисълта за теб, карам и си мисля за теб ... кво ми става ..... не знам. “ Казвам ти – гарантирано ще и направиш впечатление. И после (пак притеснен) “ извини ме ако ти наговоря глупости но съм много объркан и .... “ (това ти дава право да говориш глупости и да не се притесняваш ако кажеш нещо не на място – мацката с радост си мисли, че тя е причината това да се случва) и накрая питаш пак много смутен “много искам да те видя пак но няма да ти се обидя ако не искаш да се виждаме – все пак имам приятелка и не е честно спрямо нея” тук вече мацката да си прави сметка какво ще ти каже но все пак си имаш вратичка .. т..е хем сте си приятели хем няма за какво да те отреже защото ти не и правиш де факто предложение за връзка. Повечето жени обичат да са по-харесвани от други така че има повече щанс да ти пусне. И все пак внимавай да не се усети че е номер ..... или да не е чела форума ;) Айде успех ! Впрочем корен квадратен от 116 е 10.770329 ;)
Вие получавате онова, за което мислите, все едно дали го желаете, или не.
Затова внимавайте за какво мислите.
Уейн Дайър, "Вдъхновението"

SVETLIN80

• Member
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
« Отговор #3 -: юни 30, 2008, 11:36:11 am »
Хм , това ли е пътя към успеха за перфектните любовни взаимоотношения или по скоро начина как "да ти се получи" ? Лъжа , фарс и добра актиорска игра ;)

CDman

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #4 -: юни 30, 2008, 11:56:56 am »
Става и с БЕНТЛИ !!!!! :D

Missi

• Member
  • *
  • Публикации: 266
    • Профил
« Отговор #5 -: юли 01, 2008, 10:01:56 pm »
Определено става с BENTLI!!! Няма такава красота, мощ, стил и цена :wink: И по джапанки да излезеш от такава кола, пак ще си №1!! Като в оня виц за как един мъж най-добре може да прикрие плешивостта си; Mercedec CLK :D

parad0x

• Member
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
« Отговор #6 -: юли 07, 2008, 12:11:36 am »
Хахахах, чудесно чудесно :) Сега само трябва да отида до автосалона на бентли и после да отскоча до илиянци за по "фенси" джапанки и проблема ми е решен :lol: . Всъщност мисля да се възползвам от съвета на професионалистите и да поговоря с тях (ако нямате нищо против), само трябва да измисля кога и как ще стане това... но благодаря за "идеите" :D

etherapy

• Administrator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Отговор
« Отговор #7 -: юли 07, 2008, 10:03:16 am »
Здравейте! Във всеки часови диапазон-сутрин, следобяд и вечер, на четно число има възможност за записване на безплатни часове. Разчитайте на нас. Хубав ден!

CDman

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #8 -: юли 07, 2008, 10:38:22 am »
Разбира се че нЕмаме нищо против да ползуваш услугите на професионалистите. Както виждаш и те са навити. Сигурен съм че те ще ти помогнат да решиш проблема със себе си и да се сдобиеш със самочувствие. Чувал съм че жените много си падали по мъже със самочувствие. Аз щото нямам .. та за това прилагам сЕкви хитринки. Ами както викат: УСПЕХ !