Автор Тема: Изберете доброто  (Прочетена 2831 пъти)

NARDUCA

• Member
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Изберете доброто
« -: март 19, 2008, 09:42:14 pm »
Обръщам се към всички Вас, които милеете за децата си. Бъдещето им е достатъчно важно, за да си поставяме като родители амбициозната задача- избор на подходящо училище. Детето ми е в първи клас в 41 ОУ " Свети Патриарх Евтимий". За мене, без да преувеличавам, това е най- страхотното училище. Децата са обгрижени, базата е перфектна, да не говорим за учителите им- няма и следа от повърхностност. Така че, мили родители, дерзайте! Училището е в центъра на София, работи се много с децата, абе изобщо- нямам думи! Няма агресия, няма ужасии, така че ако имате дете за първи или пети клас- запишете го там. Няма да съжалявате! :)

Missi

• Member
  • *
  • Публикации: 266
    • Профил
Изберете доброто
« Отговор #1 -: март 20, 2008, 10:04:20 am »
Май имаме нужда от модераторска намеса тук :smt011 Това не е табло за обяви все пак :smt018

CDman

• Member
  • *
  • Публикации: 1148
    • Профил
Изберете доброто
« Отговор #2 -: март 20, 2008, 10:43:46 am »
На мен София ми е далеч, което значи че не ми пука за децата ми. Не знаех ! Човек се учи цял живот :smt089 Като благодарност че ме просветихте и аз да ви светна за нещо. :smt115 Уважаема NARDUCA! Има една чудесна тоалетна в пицерията на центъра в Казанлък. Чисто, уютно, ароматно, върви радио, има винаги толаетна хартия, топла вода и течен сапун както и кърпи за еднократна употреба. :smt023 Безплатна е за клиентите на заведението. Ако имате нужда – елате. Поръчайте една пица и после се облекчете в луксозна обстановка (ако разбира се ви пука къде акате). :smt017 Ако не ви пука - не го правете тук МОЛЯ !! :smt018
Вие получавате онова, за което мислите, все едно дали го желаете, или не.
Затова внимавайте за какво мислите.
Уейн Дайър, "Вдъхновението"

etherapy

• Administrator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Отговор
« Отговор #3 -: март 20, 2008, 12:23:45 pm »
Може би NARDUCA ще сподели и конкретни мисли, които са я провокирали да пусне това почти рекламно съобщение. Форумът е открит и това може да стане тема, например: Кое застрашава психическото здраве на децата в училище? Как родителите да разпознават симптомите на психологичски проблем, идващ от училището?

NARDUCA

• Member
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Изберете доброто
« Отговор #4 -: март 21, 2008, 08:12:31 pm »
Здравейте! Отговарям на всички вас, които мислите, че пускам реклама за училището. Нищо подобно! Просто децата ни вече са толкова застрашени от всякакви провокации в живота, че желанието ми е да помогна на всеки, който мисли за това как ще израстне наследникът му- невротизирано пубертетче или нормален човек. Виждам, че има хора, за които всичко се свежда до "облекчаването". Само че училището не е отходна дупка, така че ако има нормален човек, който следи подобни изявления, би трябвало да ги елиминира, а не да им позволява гаври!