Форуми > Препоръки

body language

(1/3) > >>

empress:
Уважаеми e-therapy, завидях на "емотиконната база" на един друг форум и силно ми се прииска да си обогатим нашата. Липсва ми езикът на тялото и често стигаме до неразумения, а едно такова мърдащо чучелце в много случаи може да разсее двусмислията. Вижте ги само! http://forum.skycode.com/me.asp?s=71 http://forum.skycode.com/moreemotes.asp Нито знам как става, нито възможно ли е, ама... Иска ми се! Надявам се молбата ми да бъде удовлетворена! :wink:

etherapy:
Благодарим за предложението. Тъй като аз съм един от оперативните психолози, няма как да дам утвърдителен или отрицателен отговор, но идеята е прекрасна:) Техническата подръжка ще Ви даде отговор. Хубава събота и неделя:)

empress:
Благодаря ви много, много, много! :smt026 :smt041 А може ли да си поръчам някои специално? :wink: За постовете до Kori и Missi ми липсва емотиконче на два смърфа, които енергично вдигат обща банер с надпис "Ха така!" Като се обръщам към Piligrim, бих започвала и завършвала с един смърф, който пренебрежително щъква прашинка с дясната си ръка от левия си ревер. :wink: До cdman много ми трябва една Смърфиета с ръце на кръста и гневно потропващо краче. Може ли?! Може ли?! Може ли?! :smt026 Шегувам се! Отново много ви благодаря! :D

Missi:
А, аз гледах тъпо и се чудех защо досега съфорумците не са използвали всички тези забавни емотикони!! Благодаря, empress, че повдигна въпроса и на e-therapy за бързата реакция :smt038

piligrim:

--- Цитат ---Като се обръщам към Piligrim, бих започвала и завършвала с един смърф, който пренебрежително щъква прашинка с дясната си ръка от левия си ревер.
--- Край на цитат ---
С какво ли не са ме сравнявали, но с прашинка... Че и пренебрегната на всичко отгоре. Е... Да ми е честито сефтето и благодаря! В момента и на мен ми липсва емотикона с табелата "Ха така!" Empress, може да ползваш ето този: :smt015 Почти същото е. Макар, че е нещо като оксиморон да комбинираш пренебрежение с обръщение... :wink: piligrim

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия