Автор Тема: кой как решава психологическите си проблеми  (Прочетена 50761 пъти)

vassko

• Member
  • *
  • Публикации: 15
    • Профил
kym missi
« Отговор #30 -: август 22, 2007, 02:48:39 pm »
виж кво мисси. нека да те светна за нещо. анонимността в нета е относителна. винаги си има ip адрес който се записва некаде. да не мислиш че администратора е толкова тъп че да не се усети и дане засече че един адрес съответства на неколко узера. аз влизам от реазлични адреси защото поддържаме мрежа почти в целия окраг. ако искаш драсни на администратора едно писмо да сравни адресите и тогава плюй. впрочем мога да дам на сидимана паролата си и да видим дали администраторите ще засекат съвпадението. имаш касмет че нети пише мимето защото като чух какво наговори оттатък за теб. не ти требва да знаеш. айде нема да ти права вятър.

Missi

• Member
  • *
  • Публикации: 266
    • Профил
кой как решава психологическите си проблеми
« Отговор #31 -: август 22, 2007, 03:07:21 pm »
дали ще те изненадам, васско, ако споделя, че ми е известно каква точно е и докъде се простира анонимността в нета. съмнявам се :D не разбрах точно от какво си се зесегнал (или поне така разчитам думите ти). ако е била думата "ритник", да уточня, че беше в изключетелно положителен смисъл, т.е. твоите постове, и особено 3 в 1, вдъхнаха нов живот на дискусията тук. може и да е странно, но този форум цели не просто хората да си лафят, а да споделят проблеми и начини за решаването им. предполагам сам си даваш сметка, че обсъждането на който и да е от постовете и юзърите тук е все едно да обсъждаш героите на сидиман - откъслячни истори, с малко поука, с измислени хора - в нета няма нищо реално (знаеш го по-добре от мен, виждам).... и в крайна сметка си е чиста загуба на време, освен ако намя някаква поука от историята... ако скучаете в офиса, поогледайте се в този форум - има умопомрачителни и сърцеразкъсващи истории, от които при желание, човек може да научи доста или пък да плюе три пъти зад гърба си, да си дръпне лявото ухо и да си каже "слава богу, че не се случва на мен!" Enjoy :D

vassko

• Member
  • *
    • Профил
kym missi
« Отговор #32 -: август 22, 2007, 03:20:12 pm »
не мислех да ти пиша ама една такава откъслчена история ме накара да не спя 2 ноши и да намала цигарите от 20 на 3-4. всички благодарят на терапевтите аз на сидимана. имате 700 юзери а пишете 7 . защо трябва да има още 2 ма ако може през един юзер. кво ли ти се заяждам се едно не знам кво е.

Missi

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #33 -: август 22, 2007, 04:00:27 pm »
Прав си :D Радвам се, че е имало такъв забележителен ефект за теб!! :) Понякога психолозите "дълбаят" с години и не могат да помогнат на човек, но една проста история или случка, го разтърсва и кара да види нещата от по друг ъгъл. Твоят опит нагледно паказва, че от форума все пак има смисъл! Дано всички активни юзъри тук са успели да помогнат на някой както сидиман на теб!

lady

• Member
  • *
  • Публикации: 76
    • Профил
« Отговор #34 -: август 22, 2007, 04:29:29 pm »
vassko, Твоето намаляване на цигарите /предполагам стъпка към тоталното им отказване/ е наистина добър повод да драснеш някой ред в тази рубрика. Може и ти да успееш да повлияеш на някого да се справи с този проблем. Тайничко се надявам съпругът ми да е от тях. Той ги беше отказал за повече от година и "благодарение" на глупостите, които извърших преди няколко месеца и мъката, която му причиних, той отново пропуши и то по 2-3 кутии на ден. Това е едно от нещата, които тежат на съвестта ми. Искам да му помогна, но не зная как... Спомням си един игрален филм "Предай нататък"... Идеята му много ми допадна.

vassko

• Member
  • *
    • Профил
kym lady
« Отговор #35 -: август 23, 2007, 11:59:36 am »
lady. тва което ме шокира в онзи пист е че ми правеше удоволствое да пуша. работата ми е много напрегната. мозъка ме боли поняекога и цигарите притапаваха това. и онзи е умрял с чувството че забравя проблемите си. не се отнаса за мен но ми подейства отрезваващо. сега съзнателно не пуша. трудно е. приятелката ми обаче много се зарадва защото е от малкото жени които не пушат. ... айде на лични че ще ме разкъсат

CDman

• Member
  • *
  • Публикации: 1148
    • Профил
.....
« Отговор #36 -: август 27, 2007, 11:42:50 am »
- Уважаеми зрители ! Днес ще ви срещнем с най-бързия човек на света –Джим Бенсън. След като вчера за шести път той подобри собствения си рекорд за скорост господин Бенсън се съгласи да даде единствено за зрителите на Канал 99 кратко интервю. Здравейте господин Бенсън! Поздравления за вчерашното постижение!
- Благодаря! - Вие не сте фен на интервютата – така ли е ?
- Да.
- Защо ?
- Не обичам да ме разпитват.
- Разбира се , но нашите зрители са любопитни какъв е следващия Ви проект ?
 - Подготвям нова кола – около 30% по-мощна от тази.
- Значи пак ще подобрите рекорда си ?
- Надявам се.
- Целия си живот сте посветили на рекордите – имате ли още мечти ?
- Имам разбира се.
- За още рекорди ?
- Не . Мечтата ми съвсем не е свързана с рекордите.
- Как ? Не мечтаете ли за още рекорди ?
- Не – рекордите за скорост са само част от желанието ми да постигна мечтата си.
- И каква е тя ? - Амии .... тя е много лична ..
- Споделете я с нашите зрители.
- Амиии .... искам да видя какво има зад хоризонта ... Настъпи неловко мълчание.
- Ами идете и вижте – смутолеви водещата – Какъв е проблема ?
- Проблема е ...... проблема е ..... че колкото по бързо се се движа към хоризонта – толкова по бързо той се отдалечава от мен ...
« Последна редакция: октомври 03, 2008, 09:47:56 am от cdman »
Вие получавате онова, за което мислите, все едно дали го желаете, или не.
Затова внимавайте за какво мислите.
Уейн Дайър, "Вдъхновението"

CDman

• Member
  • *
  • Публикации: 1148
    • Профил
......
« Отговор #37 -: август 31, 2007, 10:24:34 am »
Към Стефан, Void и всички, които имат нужда от съвет. Преместена тук:

http://e-therapy.bg/smforum/index.php?topic=1140.msg5766#msg5766

Запасете се с търпение  ;D
« Последна редакция: декември 22, 2009, 10:59:21 am от CDman »
Вие получавате онова, за което мислите, все едно дали го желаете, или не.
Затова внимавайте за какво мислите.
Уейн Дайър, "Вдъхновението"

Missi

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #38 -: август 31, 2007, 12:00:09 pm »
Мммм, направо съм възхитена! cdman (за пореден път) доказа, че има талант! А сега показа, че може да пише и дълги текстове :D Сега, съвсем противно на очакванията, аз ще се съглася със почти всичко написано, само с едно изключение - търговията с хора и малтретирането на хора - нека това не е пример за "а можеше и така да бъде", а пример за как никога и при никакви обстоятелства не трябва да се допуска независимо кой (пол, възраст, раса, религия) е обект на това малтретиране/търговия. Въпреки че nina обикновено е много против синтезирането на личен опит като общовалиден (което е разбираемо, впредвид на научните й интереси), аз считам, че написаното от cdman е 100% реални житейски факти (даже не ги наричам и "истана"). Дано повече хора го прочетат! Има смисъл! А и както самият cdman посочва, след една година див и прелестен секс, започват де те интесуват и по-тривиални неща като дали твоят Някой може да готви или пък има вътрешен стремеж към чистотата, или си попаднала на "чалма-невидимка" - мъж, който счита, че единственото му съпружеско задължение е да "чука" когато иска и чат-пат да оставя пари за сметките. :wink:

vassko

• Member
  • *
    • Профил
kym cdman
« Отговор #39 -: август 31, 2007, 01:12:45 pm »
nmam dumi ! mnogo si prav za mnogo nesta. ste napisa nestp po smisleno kato go osaznaja. stefko se vrasta ponedelnik - napravoi ste mu go printna. mersi

nina

• Member
  • *
  • Публикации: 70
    • Профил
« Отговор #40 -: август 31, 2007, 02:38:24 pm »
Истинското чудо на любовта се крие в недостатъците,не в положителните черти.Истинската любов предполага да приемаш и харесваш другият такъв,какъвто е,а именно недостатъците са тези,които те правят различен от другите.Ако една жена ви харесва заради парите,добрата хигиена и приличен външен вид-дали тя харесва вас и какво ще стане ако утре сте без работа или претърпите злополука?!Съветите на cdman са приложими,но не е трудно да спечелиш вниманието на една жена-трудно е да го задържиш.Не мисля,че трябва да се превърнете в идеалният сваляч-това ще ви донесе женско внимание,но да си щастлив е нещо съвсем друго.Ако търсиш секс и внимание-съветите са добри,но ако се нуждаеш от любов и щастие-дали е достатъчно?!

Missi

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #41 -: август 31, 2007, 03:55:53 pm »
След като прочетох и последното мнение тук, си мисля, че нещата с любовта, щастието и свалките стоят като в поговорката "по дрехите посрещат, по ума изпращат". Т.е. първо трябва да привлечеш нечие внимание, да заинтригуваш някого по един или друг начин, на до га накараш да иска да бъде с теб и евентуално да иска да научи повече за теб. После идва по-трудното да задържиш и развиеш това внимание, да превърнеш любовта в обич, а обичта в щастие :) Който се е женил, сигурно си спомня думите от клетвата. Върпеки, че в различните обредни зали текста е различен, има едни фрази, които навсякъде са еднакви и те се отнасят точно до обичта независимо от всичко - мизерия, болести, трудности.. Ако "да"-то не е било механично, едва ли някой е пропуснал да си ги отбележи и размисли над тях...

vassko

• Member
  • *
    • Профил
Ot Stefan
« Отговор #42 -: септември 03, 2007, 02:08:53 pm »
Здравей Сидимане! Стефан съм и пиша през юзера на Васето. Много хубаво си го написал. Намирам много мои грешки отпреди. Малко обаче не си ме разбрал. Воид никога не е бил с жена а аз си имам гадже от няколко месеца. Даже ходихме на палатка за няколко дни. Наваля ни дъжд но си прекарахме добре. Мимето ми връчи тази сутрин целия пост оформен с WORD. Ако си е направила този труд и като знам колко и е голям мейл-листа бая хора ще го четат. Има и една молба от нея. Не иска да пише защото нещо са я изнервили. В поста има и много индиректни съвети към жените какви да не са. Мимето иска да и напишеш нещо от рода какви да са. Тя нама проблем с мъжете но ме помоли. Можеш да напишеш всичко. От 2 години работи главно с мъже и е свикнала с всички простотии както се изразява тя. Даже и примера и вдигна настроението ;). Това е - благодаря ти а за Мимето ако не е много нахално драсни нещо. Между другото Васето пуши по 1 (една) цигара на ден. Мислехме че компенсира в къщи но Мимето е разузнала чрез гаджето му- приятелки са. Мислех че ще ми е гадно да го чета, но не е. Айде чао!

Kori

• Member
  • *
  • Публикации: 121
    • Профил
« Отговор #43 -: септември 03, 2007, 04:51:10 pm »
Maleee, CDMAN, sto napravo ne izdadesh edin sbornik "Macho naruchnik za nachinaeshti"/primerno/...vmesto da si gubish vremeto da pishesh po forumi...s toia talant i fantazia pari mojesh da izkarash...to biva biva opit, biva biva talant, napravo vsichki se respektiraha tuka! RESPECT priatelu :)
??? ? ??? ?? ???? ??? ?? ????????? ?? ?????????.?? ????? ? ??? ??? ? ???? ????????? ??? ???????????? - ??????????.?? ?? ????????? ????? ??????? ? ?? ????? ?????????,?? ????? ??????? ? ??? ?????, ??? ????? ????? ????????? ? ??? ????????.

piligrim

• Member
  • *
  • Публикации: 207
    • Профил
« Отговор #44 -: септември 03, 2007, 08:28:14 pm »
Борба, до край...!!! То, до сега супа от камъни ако бях взел да варя, щяха да са омекнали и да стават за ядене... Ама, нейсе! Малеее, СДМАН, що направо не издадеш един сборник "Мачо наръчник за начинаещи"/примерно/...вместо да си губиш времето да пишеш по форуми...с тоя талант и фантазия пари можеш да изкараш...то бива бива опит, бива бива талант, направо всички се респектираха тука! РЕСПЕКТ приятелю - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Convertor 2001 Pro - вашия верен помощник при трансформиране на E-Mail съобщенията Ви на латиница или кирилица е на www.convert.hit.bg
Срещу каквото и да се изправим, каквито и битки да водим в самите нас, винаги имаме избор. Нашите избори определят кои сме. И винаги можем да изберем правилната постъпка.