Автор Тема: Отново ще загубя всички които обичам !!! Помогнете ми !  (Прочетена 506 пъти)

papi67

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Здравейте !
Нека започна от самото начало ...
Аз съм тинейджърка на почти 14, но със сигурност съм преживяла неща като човек на 20 .. Или дори и повече .. Родителите ми се разведоха като бях на 7 .. И мама си намери приятел . Първоначално мама не ми даваше да се виждам с тате но след това разбра че не може така и се виждахме аз живях и все още живея с мама ..
Мама го представи пред нас и се запознахме и аз много го харесах ! Той и мама решиха да ди купят къща в едно село близо до налият град . Живяхме там 2 години . След това решиха да се премедтим в друг град на 150 км. от татко аз разбира се реагирах много остро и не исках , но не зависеше от мен . И все още живея в този град от 3 години , и татко ми липсва той ме взима веднъж в месеца за колкото може повече време . Но тази година се оказа много лоша за мен първо получих сърцебиене и се оказа че е от притеснение , и започнах да ходя на психолог и тя ми помагаше и се възстанових , но после дядо почина , и това беше голям шок за мен и успеха в училище ми се понижи доста от отличничката станах с добър и мн. добър , но и това отмина благодарение на моята класна и се справих много успешно на изпитите след седми клас ! бях си поставила за цел че всичко което правя го правя за дядо ! И всичко премина всичко за което се притеснявах отмина и всякаш страстите вече бяха отминали .. Но това не е така , днес баба ми се обади по телефона и беше много уплашена първо не го показа но после ми каза че има съмнения че мама и прияъелят и са се скарали , и в това има смисъл , защото мама каза че ще ходи в командировка в старият град където живеехме - при баба и другият ми дядо .. И баба ми каза че и е казала че ще вземе мен и по малкият ми брат , което още повече ме учуди защото не ми беше казала ! През целият разговор ми повтаряше да не казвам на мама и да не и споменавам нищо ! Каза ми че има съмнения че са се скарали ..  Оля ви помогнете ми ще загубя всички които обичам ! Моля Ви !