Автор Тема: Предложи ми да живее с мен и след 6 часа каза:"Обърках се!"  (Прочетена 651 пъти)

gerilieva

• Member
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
    • Ел. поща
Здравейте,
Ситуацията при мен е следната.Напуснах съпругът си след 13 годишен брак.От тези отношения имаме страхотна 15 годишна дъщеря.Естественно след такава раздяла доверието към мъжете е равно на 0.Но с течението на времето се сближих с колега и станахме добри приятели.Излизахме заедно по заведения,той беше обвързан....14 годишна връзка с жена без брак и деца,живееха от година и половина под наем.И постепенно започна да проявява не само приятелски чувства.Аз се дърпах доста време,но в един момент....може би заради доверието което изпитвах към него.....прекрачихме границата,дори ми твърдеше колко много ме обича и т.н.Аз го заобичах истински,но се чувствах като кучка.Раздели се с приятелката си и след месец ми предложи да живее с мен.....но за 6 часа....после каза ,че се е объркал и след една седмица се събра с приятелката си.Искаше да продължат нашите отношения,но аз си тръгнах.....около 6 месеца не ме остави на мира......но сега се спря.Обаче въпреки,че исках това да се случи се чувствам ужасно.Липсва ми,имам чувството,че никога не ме е обичал,използвал ми е,за да върне вниманието към себе си от страна на приятелката си и т.н.Имам нужда от съвет дали изобщо трябва да искам да съм с такъв човек
« Последна редакция: юли 12, 2015, 09:35:23 am от gerilieva »

coconut33

• Member
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
Здравей!
Този човек звучи все едно наистина не знае какво иска, или просто иска разнообразие от връзката с приятелката си , но без да я прекратява. Щом е постъпил по такъв начин с теб, не мисля,че изобщо държи на теб. Ако беше така, нямаше изобщо да постъпва така спрямо двете ви, защото не само ти си предадена, но и приятелката му, зад чийто гръб той е имал отношения с теб. Според мен той е от типа мъже, които си търсят отдуник от дългите си връзки, с други жени, но в крайна сметка не прекратяват отношененията със сериозната си приятелка, а играят на 2 фронта. Бившият ми беше точно такъв!
Опитай се да го забравиш, знам, че ти е трудно, никой не заслужава такова отношение.