Автор Тема: Годишнина  (Прочетена 4516 пъти)

piligrim

• Member
  • *
  • Публикации: 207
    • Профил
Годишнина
« -: септември 26, 2007, 09:13:14 am »
Днес се навършват двадесет години от деня, в който с Lady официално станхме семейство. Четящите в този форум знаят, че за един кратък момент от живота ние имахме проблем... И тъй като повечето тук имат подобни, днес искам да ви кажа следното: Животът е странна комедия! Но ВСЕКИ един от нас може да вземе участие в писането на нейния сценарий! Освен големия финал, който изчиства всички сметки, всеки един момент от битието ни подлежи на "преодоляване"! Може и да ви е писнало, но пак ще цитирам моето верую - Срещу каквото и да се изправим, каквито и битки да водим в самите нас, винаги имаме избор. Нашите избори определят кои сме. И винаги можем да изберем правилната постъпка. Днес съм щастлив! Изпълнен съм с любов и оптимизъм! И отново искам да кажа на моята съпруга: "Ти ме допълваш. Караш ме да се чувствам цял и завършен. Животът ми има смисъл защото го споделям с теб." Мили приятели! От все сърце ви пожелавам да изживеете "комедия" подобна на нашата! И да знаете - проблемите в живота не са непременно нещо лошо. Ако човек намери сили и способности да ги преодолее може да излезе от тях още по-силен, по-завършен и щастлив! Бъдете здрави и... късмет! piligrim
Срещу каквото и да се изправим, каквито и битки да водим в самите нас, винаги имаме избор. Нашите избори определят кои сме. И винаги можем да изберем правилната постъпка.

Missi

• Member
  • *
  • Публикации: 266
    • Профил
Годишнина
« Отговор #1 -: септември 26, 2007, 10:52:55 am »
ЧЕСТИТО!! :D Няма да ви пожелавам щастие - имате си го и знаете как да го запазите. Знаете кога да разчитета на Божията помощ и кога на самите себе си; мога само да ви пожелая да продължавате напред в същия дух! :D

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Годишнина
« Отговор #2 -: септември 26, 2007, 12:23:29 pm »
Честита годишнина piligrim и lady!!!! :) Пожелаваме ви много топлина и още много хубави моменти, изпълнени с положителни емоции!

freespoken

• Member
  • *
  • Публикации: 14
    • Профил
Годишнина
« Отговор #3 -: септември 26, 2007, 12:40:23 pm »
Хей, хора, та 20 години са си сериозно постижение! Браво на вас! :) Желая ви да продължавате в същия дух. Честито!

nina

• Member
  • *
  • Публикации: 70
    • Профил
Годишнина
« Отговор #4 -: септември 26, 2007, 12:47:50 pm »
честита годишнина!

piligrim

• Member
  • *
  • Публикации: 207
    • Профил
Годишнина
« Отговор #5 -: септември 26, 2007, 02:38:16 pm »
Благодаря на всички ви приятели! Искрено и от сърце! Lady ме помоли да го направя и от нейно име. Дано този форум се съживи и дано решените проблеми стават все повече!
Срещу каквото и да се изправим, каквито и битки да водим в самите нас, винаги имаме избор. Нашите избори определят кои сме. И винаги можем да изберем правилната постъпка.

bonboni

• Member
  • *
  • Публикации: 14
    • Профил
Годишнина
« Отговор #6 -: септември 26, 2007, 02:41:51 pm »
:lol: Честито! :lol:

CDman

• Member
  • *
  • Публикации: 1148
    • Профил
........
« Отговор #7 -: септември 27, 2007, 01:39:04 pm »
СЛААААААААААААААААААГАЙ РАКИЯТАААААААА!!!!! :D
Вие получавате онова, за което мислите, все едно дали го желаете, или не.
Затова внимавайте за какво мислите.
Уейн Дайър, "Вдъхновението"