Автор Тема: моля за помощт  (Прочетена 702 пъти)

марияна94

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
    • Ел. поща
моля за помощт
« -: юни 15, 2015, 11:29:44 am »
Здравейте.Имам нужда от помощ и съвет.Живея с мъжът ми на семейни начела,заедно сме от 5 години и от 3 месеца имаме прекрасна дъщеричка.Още като забременях отношението му се промени към мен стана по-студен,странен.Твърди че много ме обича и  държи на мен,но аз не го усещам. Много пъти сме разговаряли на тази тема и той ми казва че всичко си е както преди.Другият проблем,който ме мъчи много е,че той постоянно гледа снимки на голи жени,а мен въобще не ми е приятно.Преди го правеше рядко,но сега започна всеки ден. Чувствам се ужасно защото в интимен план вече не ме желае както преди.Казвала съм му че ми е неприятно когато гледа други и им се наслаждава и той ми отвръща че бил мъж и ще гледа каквото си поиска независимо че аз страдам от този факт.Нямам вече никакво самочувствие преди постоянно ми казваше колко ме обича колко съм красива,желаеше ме по всяко време и на всякъде,сега вече не е  така.Опитала съм всичко,правя всичко за него,но...Моля някой да ми даде съвет

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Re: моля за помощт
« Отговор #1 -: юли 09, 2015, 12:48:14 pm »
Здравейте!
Не рядко промяната на ролята на жената от любима в майка, води и до промяна в нагласите на партньора към нея. Това може да се дължи на множество причини от които, алогични умозаключения, поведението на майката към бебето и промяната на комуникацията, конкретни предпочитания за сексуални практики, които партньора да не може да сподели и мн.др. Би било добре да използвате безплатната си сесия и да поговорите по-обстойно със специалист.