Автор Тема: мъж който пие постояно  (Прочетена 591 пъти)

tedi1987

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
мъж който пие постояно
« -: юни 09, 2015, 07:41:56 pm »
Здрвейте аз сам момиче на 28 г от малко провинциално градче,и имам маж от 6 години и едно красиво момиченце на 5 години.Отначало като се сабрахме с моя мъж така наречен нямахме проблеми.Но от една година той редовно злоупотребява с алкохола и ми саздава проблеми изпива си парите който е изкарал,пада по улиците едвам се прибира до вкящи.Досега сам му прощавала заради детето но той мина всякакви граници Моля хора дайте ми савет какво да направя.

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Re: мъж който пие постояно
« Отговор #1 -: юли 07, 2015, 04:05:14 pm »
Здравейте!
Злоупотребата с алкохол е механизъм, чрез който човек или се "справя" с проблемите, или пък самия алкохол маскира друга психиатрична симптоматика. Добре би било, ако се консултирате с психиатър и използвате безплатната си сесия тук, за да сме Ви от полза.

bobity_1989

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
    • Ел. поща
Re: мъж който пие постояно
« Отговор #2 -: юли 08, 2015, 09:18:56 am »
Здравйте,аз имам подеобен проблем,аз съм на 26 и подобно на госпожата имам момче на 5г. Все още не се е стигнало до следващия стадий с биенете,но предполагам че в един момент е възможен. По-възрастен е от мен и си мисли че знае всичко,а аз едва ли не трябва тихомълком да изпълнявам всички по-важни решения в нашия живот. Прави всичко уж за добро,но така че да е в негова полза,ако изразя различна позиция все опнира и понякога става раздразнителен. Не ми се ще да се стига до психолог,а и нямаме финансова възможност,как да процедирам???