Автор Тема: Помощ  (Прочетена 603 пъти)

delibg

• Member
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Помощ
« -: април 21, 2015, 09:00:19 am »
Имам изключителна нужда от помощ, споделих със сестра ми но тя  е пристрастна. Съпруга ми има любовница и това е за втори път. Първия път каза че е влюбен, но не замина с нея в Америка, и се разделиха. Сега отново казва, че е влюбен. Държи се мило с мен, обзавеждаме и ремонтираме апартамента, който сме купили, говорим. Но казва,че не знае дали иска и може да прекрати връзката с любовницата си, но не иска да живее с нея иска да живее с мен и децата. Известно време след като разбрах не са се виждали, но тя го е търсила постоянно и пак са започнали. аз го обичам, не искам да го изгубя, но и не се чуствам добре от тази ситуация, не мога да работя нормално, да се грижа за децата. Дайте ми съвет!

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Помощ
« Отговор #1 -: май 18, 2015, 05:58:24 pm »
Здравейте!
Съпругът ви явно се чувства удобно в тази ситуация и за това и няма желание да промени нещата. След като се е случвало и преди, вие може би сте му дала индикация, че можете да приемете това му поведение и той се чувства ок. Добре е да помислите какво ви държи в такъв тип връзка и какво очаквате да се случи, след което да направите своя избор, защото той е във вашите ръце. Можете да се възползвате от сесията си, тук в сайта, и да говорите с психолог. Успех!