Автор Тема: Може би подхода ми е грешен  (Прочетена 702 пъти)

Agripina

• Member
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Може би подхода ми е грешен
« -: април 18, 2015, 07:14:47 pm »
Здравейте . Една част от проблемите ги написах в друг раздел . Сега ми иска да порасъждам върху личния си свят . Преди 3 години и половина беше последната ми сериозна връзка . От тогава насам не мога да си намеря сериозно момче . Ухажвана съм . Излизала съм много пъти , но се оказват или женени или обвързани и ми казват че търсят само нещо неангажиращо . Не разбирам аз ли изглеждам така ?? Хайде понякога се шегувам със сексуална нотка наистина , но се шегувам . Просто закачка .Две от момчетата бяха свободни и излизахме около 2 седмици , но накрая някак нещата се разпаднаха и двамата ми казаха че не желаят сериозна връзка ... Странно . Дали не ме разбират грешно когато гледам да не натоварвам с личните си проблеми и не иронизирам за да се смеем , дали ме мислят за лека , защото не ги ангажирам със сериозни проблеми , а просто търся уют и щастие и искам да се забавлявамец, а не да говорим на сериозни теми . Цялден в работата си говоря сериозно , не гжелая и в личния си живот да го правя въпреки че смело мога да кажа че съм сериозна и отговорна ... Не мога да намеря баланса явно ...