Автор Тема: Моля, помогнете ми !  (Прочетена 1144 пъти)

M.Todorova

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Моля, помогнете ми !
« -: април 05, 2015, 07:41:23 pm »
Здравейте,аз съм момиче на 17 години!Имам приятел от 2 години.Една моя така наречена "приятелка'' ни запозна,всичко беше много красиво и истински моите родители го харесаха и го одобриха.Ходихме половин година и разбрах,че той се среща с моята "приятелка" ( която ни запозна) виждаха се половин година и аз не знаех абсолютно нищо.След,което той дойде и ми разказа всичко с подробности,знаех,че нещо подобно се случва,но все си казвах,че това не е истина докато не го чух от него.Разбира се не ми стана много приятно и бях много наранена,но му дадох шанс. Видях,че вече не поддържа контакт с нея,но скандалите не спираха,защото му нямах на 100 % доверие.Преди месец и половина разбрах,че отново си пишат казва ми ,че между тях няма нищо,но аз не му вярвам (все пак веднъж го е направил).Започнах да лъжа нашите и нещата станаха много сериозно НЕ СЪМ СЪЩОТО МОМИЧЕ ОТ ПРЕДИ :(.Не знам как да се докажа на нашите,че не съм такъв човек нараних ги много с моите постъпки и те поискаха да се разделим,защото според тях така е по-добре.Аз не го искам това да се случва.Моля Ви помогнете ми как да постъпя какво трябва да направя за да запазя любовта си и родителите ми??? :(