Автор Тема: Историята ми  (Прочетена 608 пъти)

Габриелаа

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
    • Ел. поща
Историята ми
« -: март 29, 2015, 12:44:10 am »
Ззравейте. Аз съм на  17 години  от малък град.На пръв поглед съм момиче без особени проблеми,но само аз знам какво ми е.Когато бях на 7 един месец преди да започна училище най-важния за мен човек си отиде,а именно баща ми.Оттогава всичко е съвсем различно.Майка ми беше с различни мъже доста време а ние със сестрите ми се справяхме сами.Тя рядко ни обръщаше внимание.Рядко се грижеше за нас като истинска майка.Тогава бях много малка и все още бях привързана към нея докато не започнах да осъзнавам грозната истина,че тази жена действително не се интересуваше от нас.Живях 5 години при баба и дядо.Дядо ми много пиеше и тогава започваха и скандалите му.Всеки ден живеех в страх,че вечерта той пак ще се напие и ще започне да ми налага психически тормоз а и понякога се е стигало до физическо насилие.Не искам дори да си спомня какво ми беше.Всеки ден на мен ми беше тъжно,че майка ми не е до мен.Не осъзнавах реалната истина.След това живях една година със сестра си.Аз ги обичам много и винаги ше им бъда благодарна затова което направиха за мен.И така проблема е,че от 1 година все повече намразвам майка си затова което ни причини.Сега е с друг мъж.Той не работи,а тя го издържа като аз съм единствената която не е самостоятелна,а тя не полага никакви грижи за мен.В последно време и успеха ми се разваляЗапочнах да уча в мечтаното за мен място въпреки трудностите ни моите сестри успяха да ми сбъднат мечтата.Но в последно време мисля само за това как майка ми ни изостави и немога вече да се справям с това.Мисля,че е от пубертета в който съм,но усещам,че това което съм преживяла започва да дава отражение върху мен и не искам това да се случва.Не излизам с никого,притеснявам се от всички.Стоя винаги сама и единствения човек с когото прекарвам най-много време е гаджето ми.той е най-добрият ми приятел.Моята опора.Винаги ми помага в трудните моменти и някак си успявам да се справям.Искам да се измъкна от тази ситуация не искам да мисля за тази жена и за всичко което съм преживяла.Не искам да отивам към дъното накъдето съм се запътила...