Автор Тема: Изпадам в твърде чести изблици на гняв  (Прочетена 538 пъти)

lili.ilieva

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
    • Ел. поща
Здравейте, аз съм на 22 години. Разбрах за вас от моята майка. Тя лично е впечатлена от Ани Владимирова. Нека разкажа за себе си. Имала съм доста труден живот. От невинен, добър и позитивен човек се превърнах в ужасно и неврозно същество. Никой не успява да ме търпи. От почти 2 години имам връзка с по- голямо от мен момче. Твърде много го обичам давам всичко за него и бих направила всичко да си върна любовта ми. След 3 месеца връзка той настоя да живеем заедно всичко беше наред, но в началото. Вече 6 месеца се караме всяка седмица достигаме до там той с дни да ходи да спи в другата стая. Трудно ми е защото виждам как убивам любовта в него. При последния ни скандал достигнах до там да го бия, а аз съм само 40 кг, той се опита да ме прегърне, а аз станах по-агресивна. Вече 1 седмица не говорим. Неискам да съм с друг човек, искам само него , но с всеки ден го отблъсквам от себе си. Знам, че трябва да се променя , но как?! Моля за помощ! Благодаря Ви!

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Изпадам в твърде чести изблици на гняв
« Отговор #1 -: април 01, 2015, 04:40:42 pm »
Здравейте! Можем да сравним състоянието, което описвате с това на малките деца,които хапят когато искат да изразят чувствата си :) Разбираме напълно объркаността ви, но както и преди сме казвали за всяко поведение си има причини и е добре да открием причините за така описаната метаморфоза , както и да намерим начин да изразявате гнева си в посока, която не наранява и не е разрушителна, а би могла да бъде градивна. Запазете безплатната си сесия, за да говорите с психолог и да получите конкретни насоки за справяне. Спокоен ден!