Автор Тема: Баща ми..  (Прочетена 693 пъти)

ralitsaal

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
    • Ел. поща
Баща ми..
« -: март 18, 2015, 10:23:33 pm »
Здравейте! На 15 години съм и съм момиче. Направо да започна с баща ми.. Ами този човек ме отвръщава и ме кара да се самоубия всяка една секунда, в която съм покрай него. От както бях малка се държи отвратително с мен.. Биеше ме. Според него това е най-добрия и единствен начин да си изградиш уважение. Това може би е най-ненормалния човек който познавам. Никога не се е опитвал да се постави на мое място и за дори за малко да си помисли дали аз ще съм щастлива. Независимо какво каже е така. Почти не излизам. Мисли си че ме познава идеално, а всъщност от 3-4 години е изгубил всякакъв контакт с мен като родител.. Най-важното за него са оценките..ОЦЕНКИТЕ..ОЦЕНКИТЕ.. и да не пуша. Принципно затова ви пиша. Имам си най-добра приятелка. Аз пуша и доста от хората, айде да не кажа всички, които познавам пушат. На баща ми това хич не му се нрави. За него всеки , който пуши е пустиняк, глупак, малоумник, простак и нищо няма да стане от него. Затова ми забранява да излизам въобще.. и да се виждам с това момиче. Преди бях малка и си мислех, че съм си заслужила боя, но вече почвам да осъзнамвам, че това не е никакво решение на какъвто и да е проблем. Лошото е че съм пробвала много пъти да говоря с него, но каквото и да кажа не е така. Майка ми е малко така глупава жена и няма собствено мнение и винаги се влияе от другите. Когато е с мен говори против баща ми после отива при него и почва да говори за мен..Никой не ме подкрепя и не мога да говоря с него нормално изобщо.. Твърди, че дори да не е прав за нещо аз ще изпълнявам и ще го слушам независимо дали искам или не. До 18 години. Точно преди малко пак се задрънчихме. Днес реших да карам колело и почна да ми се обяснява къде да карам ала бала..където той каже. Казах ми че не съм на 5 и мога да се пазя, а и без това града ни е малък. И сега като се прибрах пак се хвана за приятелката ми, понеже бях с нея. Изкара ме че съм пушила въпреки че точно днес не бях.. и КАТЕГОРИЧНО  МИ ЗАБРАНИ ДА СЕ ВИЖДАМ С НЕЯ, защото била ненормална. Интересен факт е, че дори не я познава, но когато му казах това той ми каза че не му и трябва, че се държа като нея, че имам същата умрела физиономия като нейната и т.н. Няколко пъти лятото се бихме, за да изляза навън... Прекалено много ме притиска.. знам че сега са лудите тинейджърски години, но наистина имам нужда от малко въздух. Казах му да иде на психолог, защото наистина му трябва.. Той не ме отразява за нищо. Наумил си е че съм още малка и нищо не знам и нищо не разбирам.. Не мога да живея повече така.. Как да го накарам да проумее, че не винаги е прав.. Не знам какво да правя.. Писна ми да се опитвам да говоря с него, защото се получава аналог. Той си говори и той е прав, а аз съм тя която(както той казва) не може да си изтърка гъза и каквото и да кажа е грешно...
« Последна редакция: март 19, 2015, 04:57:34 pm от ralitsaal »