Автор Тема: kak da zapazq online chas  (Прочетена 1402 пъти)

Rosa

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
kak da zapazq online chas
« -: март 14, 2015, 05:37:29 am »
Zdraveite, opitvam se da si zapazq chas za online sseans, no vsichki chasove sa zaeti v sledvashtite cheteri dni. Ima li drug nachin, ot dve sedmici vseki den proverqvam I nemoga. Blagodarq predvaritelno I se izvinqvam che ne pisha na kirilica no nqmam takava vazmojnost.

Марияна-Вики

• Member
  • *
  • Публикации: 9
    • Профил
    • Ел. поща
Re: kak da zapazq online chas
« Отговор #1 -: март 16, 2015, 08:19:37 pm »
при мен е същото положение, повече от 2 седмици. Дебна като котка за мишка и нищо. А ми е доста и сложно в сайта. Някак си трудничко е. Не ми е ясно как точно да осъществя платежно терапия по банковата сметка? Първо да внеса сума може би? После?

vilencetofa

• Member
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #2 -: март 17, 2015, 10:11:36 am »
Аз си запазих час сравнително бързо, но трябва да се проверява редовно. Аз направо чаках да стане 00:00 и да се отклюЧи следващия ден. Или рано сутрин пробвайте. Също така очаквах сесията да протече под формата на разговор, но не. Чат е,което мен лично не устройва. Успех!

Марияна-Вики

• Member
  • *
  • Публикации: 9
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #3 -: март 22, 2015, 01:19:49 pm »
Преведох пари по банков път за терапия. Дадоха ми някакъв номер и документ, какво трябва де се случи сега?

hristinapavlova

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #4 -: март 26, 2015, 02:46:08 pm »
Zdraveite ne mi e mn qsno kak tochno da si zapazq chas.Purvo trqbva li  da se plati i posle da si zapaq chas.Kato otida v bankata samo nomea na bakovata smetka li trqbva da dam.