Автор Тема: раздяла  (Прочетена 744 пъти)

gringo_68

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
    • Ел. поща
раздяла
« -: март 11, 2015, 11:56:30 pm »
Имах извънбрачна връзка повече от три години. Всичко беше прекрасно, просто се чувствах желан, спокоен и сигурен. Имах усещането, че сме от една порода. Правехме жертви и компромиси в името на нашата любов. Говорехме, споделяхме и се чувствах щастлив. Малко неочаквано тя ми заяви,че иска да сложи край на тази връзка защото на можела да живее повече в лъжа. Приех решението й много трудно, но понеже много я обичам не все противопоставих. Желаех й най-доброто. Оказа се, че тя ме е изоставила заради друг мъж. Започнала е нова любовна авантюра. Много ми е трудно да преживея раздялата. Все още я обичам много. Изпаднах в депресия. Въпреки, че измина почти година откакто ме заряза аз все още мисля постоянно за нея. Сутрин се събуждам с мисълта за нея и вечер заспивам с мисълта за нея. Нищо не може да ме зарадва. Постоянно мисля за нея. Помогнете ми да изляза от тази криза.

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Re: раздяла
« Отговор #1 -: март 23, 2015, 02:58:10 pm »
Извънбрачните отношения създават един почти приказен свят със силни емоции, бурни преживявания и много недостигнати желания. Именно идеята за тайна, за непозволено са тези, който постоянно ни дърпат към другия човек. затова и толкова трудно се преживява раздялата. Но всичко, което споделяте е индикация, че имате огромни дефицити в собственото Ви семейство и докато търсите заместители без кардинално да се справите с реалните проблеми няма как да се почувствате жив и пълен с емоции. Можете да използвате безплатната си сесия тук, за да поговорите със специалист.