Автор Тема: дайте ми съвет  (Прочетена 700 пъти)

andre123

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
дайте ми съвет
« -: март 11, 2015, 02:20:02 am »
Моля ви се дайте ми съвет как да постъпя случаят е че, съм харесал жена и не знам как да постъпя защото е по голяма от мен с 15 години,и другата предпоставка е че се познава със моето семейство ,и това малко ме притеснява.Да поясна още нещо че аз съм на 21 и че има две деца.Моля ви дайте ми съвет как да постъпя и как да е покана на среща.
« Последна редакция: март 12, 2015, 01:57:36 am от andre123 »

meri_1112

• Member
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Re: дайте ми съвет
« Отговор #1 -: март 13, 2015, 10:45:43 am »
Zdravei.Nesam psiholog no spored men takava vrazka nqma nikakav smisal.Ako e samo za ediniq seks obesnqvash kak stoqt neshtata i ako ti pusnat dobre,no za po seriozni neshta nqma kak da stane, zashtoto razlikata vav vazrasta e dosta golqma i sled vreme si okazva vliqnie...

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Re: дайте ми съвет
« Отговор #2 -: април 03, 2015, 11:55:16 am »
Здравейте!
Много общо сте нахвърлял ситуацията, а в нея стоят много фактори, които биха могли да определят посоката на действията Ви. От една страна, факта, че харесвате доста по-голяма от Вас жена може да носи нуждата от сигурност, от разбиране, което голяма част от момичетата на Вашата възраст не могат да достигнат. Важно е и какви очаквания имате. Затова е добре да поговорите по-обстойно със специалист в безплатната Ви сесия.