Автор Тема: Да ср боря или не ?  (Прочетена 1063 пъти)

awestwick

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
    • Ел. поща
Да ср боря или не ?
« -: март 06, 2015, 12:11:51 am »
От година насям съм влюбена в едно момче. Бяхме много добри приятели, не можехме ден без да споделим един на друг как се чувстваме. В началото той ми правеше намеци и си мислех, че ме харесва. В мен всичко се задълбочи, влюбих се и му признах. Изведнъж той се отдръпна от мен, сякаш го хвана страх от това, че аз с всеки изминал ден се влюбвах в него. Постарах се да го опозная още повече и успях. Научих такива неща за него, че повечето момичета на моята възраст веднага биха се отказали, но не и аз.. Аз обичах всеки един недостатък в него, защото е част от неговата същност. Случиха се няколко неща между нас .. целувки , натискане ... След тези неща си казахме, че повече няма да има, но се случи и нещо повече, но след това сякаш нищо не е имало между нас. В една компания се движим, но винаги говорим с намеци, а като сме сами и се засечем се подминаваме, сякаш никога нищо не е било. Много съм объркана. Не знам какво да правя, при мен всичко се засилва и засилва, а дори не разбрах дали ме харесва. Попитах ли го за случилото се между нас, той или сменяше темата или отвръщаше, че бил пиян, но не бе пил и грам.. Наричаше се идиот, боклук, копеле.. че бил от бетон и не можел да обича, но сякаш част в мен казва, че той има чувства към мен , просто го е страх да не бъде наранен след това.. Помогнете ми. Искам съвет какво да правя. Да се боря ли или да зарежа всичко както е сега?

lele

• Member
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Да ср боря или не ?
« Отговор #1 -: март 12, 2015, 01:19:32 pm »
Dosta e trudno da reshish kakvo da pravish v podobna situaciq , no zashto nese opitash da pogovorish s nego i da badete chesni edim kam druk ,i ako se obichate badete zaedno .Az sam v podobna situaciq imah vraska koqto prodalji godina i polovina ,edin den se skarahme i se razdelihme i veche 1 g sme razdeleni ,predi 2 meseca i neshto se vidqhme i si pogovorihme i razbrahme che imame chustva vse oshto ,no nishto nese e promenilo ,za poreden pat se upitah da pogovorq i da se izqsnime ,no toi ne pojela i pstavih neshtata kakto sa , zatova te savetvam ako go obichash se bori dokato ne e stanalo kasno ,zashtoto edin den shte sajalqvash,che nesise borila .