Автор Тема: Терзания  (Прочетена 594 пъти)

danitu4

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Терзания
« -: февруари 24, 2015, 05:59:22 pm »
Здравейте, аз съм на 22 години. Преди 3 години заминах да следвам в чужбина. След време дойде и приятелят ми, с когото имахме планове заедно да учим и работим. Нещата много се усложниха, когато родителите ми разбраха, че той е при мен. Трябвяше да започнем да се издържаме сами, но в града, в който бяхме не успяхме да си намерим работа. Решението беше да се преместим в друг по голям град. Затова аз прекъснах следването и се преместихме. Надявах се, че бързо ще си стъпим на краката, но при всяка трудност, той си опаковаше багажа с намерение да се върне в България. За мен това не беше решение  и направих всичко възможно, за да си намерим работа. С това обаче проблемити не приключиха, защото срещнах друг мъж, възпитан, образован, с мечти и цели. Така започнах паралелна връзка, но с това започнах още повече да се измъчвам. Беше ми жал за приятеля ми и не можех да събера смелост да го напусна. От друга страна мъжа с когото се срещах беше разведен с дете и беше от друга религия- неща, които ме спираха от връзка с него. Чувствах се добре с него, но намирах нази любов за невъзможна. Това ме измъчва. Освен това, приятелят ми отказва да се изнесе и се държи все едно нищо не се е случило. Незнам кога и как се промених толкова много. От решителен човек, с цели и мечти станах много нерешителна, без никакво самочувствие,не се доверявам на хората и все едно се вътя в омагьосан кръг от който няма изход. Незнам как да продължа и да върна старата си личност.