Автор Тема: Iskam pomo6t  (Прочетена 466 пъти)

Teodora85

• Member
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
Iskam pomo6t
« -: февруари 23, 2015, 04:10:47 pm »
 :(Искам помощ имам голям проблем с приятелят ми заедно сме 3 година обаче от една година по някакъв начин го отблъснах и аз незнам как се случи живеем заедно обаче постоянно ми казва не те искам и вече дори по рядко ме поглежда като жена и ме иска все по рядко той има един проблем и незнам дали това е цялата пречка или съм аз играе на една игра всяка вечер без да пропуска и понякога дори ме забравя че съм в стаята аз неискам да се разделяме а той иска и сам много объркана какво да правя понякога се държи много мило с мен понякога е много лош с мен дори ми е посягал да ме удря не веднаж всяка ве4ер се кара с мен все е недоволен каквото и да направи само ми мрънка само недоволства незнам аз ли сам причината за това мрънкане иначе като си ляга вечер ме гушка и в другия момент може да ме удари понякога дари ме е страх и той сам казва че не е бил такъв изпадам в големи дипресии ужасно се чувствам и сама се усещам че имам нужда от помощ
искам да съм с него ама да ме удря незнам до кога а да се запознавам с други маже и да започвам нова връзка мисля че няма да мога да издържа много съм отчаяна и затова ви пиша .Пробвах да си пусна безплатната консултация ама нещо неуспях .Моля за помощ
Редактиране на публикация

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Iskam pomo6t
« Отговор #1 -: април 01, 2015, 05:05:29 pm »
 [font=]Здравейте! На първо място е важно да знаете, че място за агресия няма когато има любов и доверие. Не става ясно защо сте решила, че ви есте отблъснала приятеля си. Във връзката отговорността и е на двамата партньори и когато нещо не се случва така, както ни харесва всеки има право да разбере защо се случва така. Липсата на внимание обикновено води към отчуждение и търсене на другия партньор на "пълнители" за този дефицит. Важно е да разберем защо сте в влязла в такъв тип връзка и какво точно ви държи в нея, защото страховете ви са преекспонирани. Няма как на вашата възраст да останете сама и да не намерите някой, който ще ви цени и обича. Просто в момента сте много емоционална и е нужно да се отърсите от емоциите и да погледнете рационално на ситуацията. Можете да се възползвате от безплатната си сесия и да говорите с психолог тук в сайта. Спокойна вечер!  [/font]