Автор Тема: липса на желание за секс или .......?  (Прочетена 680 пъти)

mirkata_m

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
    • Ел. поща
липса на желание за секс или .......?
« -: февруари 10, 2015, 01:47:37 pm »
Здравейте,
Не знам дали е удачно да пиша тук за това... Нещата стоят по този начин. Аз съм омъжена и имам дете, но нещата между мен и съпругът ми не вървят. Той ме обвинява, че нямам желание за секс, че съм болна и т.н. А според мен вината е в него. Говорели сме, коментирали сме, кое ми харесва и как за да мога да се отпусна и да се получат нещата, но НЕ. Той си знае неговата /мечешката, както той го нарича/ стиска, мачка силно.... без страст, без желание. На мен така не ми харесва. Да не говорим, че и отношенията ни и по- принцип не вървят. Постоянно се караме. Той не взема никакво участие в нашия живот. За него е по- лесно да се прибере от работа, да седне на компютъра, да се нахрани и да легне да спи. Без внимание, отношение към мен или детето. И после иска секс. А мен това ме побърква. Не може ти да наречеш някой "изрод" и после да искаш секс от него. И все аз съм виновна и все аз съм причината. Стигнах до там, че му повярвах, че наистина съм болна и имам проблем в секса. Но не е така......... изневерих му и беше страхотно. Не искам да се разделям с него.....може би само заради детето.  От друга страна финансовите ни проблеми ме съсипват. А той е готов да пренебрегне детето си за да пие бира.