Автор Тема: Нужда от съвет  (Прочетена 839 пъти)

snider

• Member
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Нужда от съвет
« -: декември 21, 2014, 08:17:39 pm »
Здравейте нов съм в този форум, открих го случайно. Имам проблем и не съм предполагал, че ще търся помощ от форум.
С всяка изминала секунда ми минават мисли за самоубийство. Причината е, че се разделих с любимия човек. Няма да изпадам в детайли, защото ме боли много, но вината и изцяло моя за за раздялата и няма шанс да се оправим. Това е накратко.
Мисля, че няма да ми достигне смелост да го направя, ходих последните дни няколко пъти до покрива на блока, но не набрах смелост. Но проблема е, че желанието ми да сложа край на живота си се усилва постоянно. И понеже все още имам разум, реших да потърся помощ. Разбит съм, не съм ял от три дена, всеки път кога си поемам вуздух ме боли, плача денонощно, дори и тогава когато не искам, треперя. Нямам силичка за нищо, нито желание. Съкрушен съм, разбит съм..Всички казват, че времето лекува и знам че е така, но не съм сигурен дали искам да ме излекува. И друг път съм имал тежки раздели, но такова нещо като сега никога не съм изпитвал. Знам, че има много по лоши неща от някаква раздяла, но просто не мога да се справя, не мога...Вечер е най-тежко, самотата ме убива, няма на кой да си излея мъката, няма кой да ми каже една мила дума не мога, не мога..моля нуждая се от помощ..

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Нужда от съвет
« Отговор #1 -: декември 22, 2014, 12:10:32 pm »
Здравейте snider!
Благодарим Ви за доверието към форума!
Много малко информация има в това, което сте споделил, но в него се чете безсилието, чувството за безперспективност, убедеността, че нищо не можете да направите. Именно тази посока на мисли, Ви набутва в много тясно пространство, в което спирате да виждате варианти, възможности, собствени действия в бъдещето. Сякаш съществува само миналото и грешките-това е стеснено поле на съзнанието, което не пресъздава реалистично нито настоящето, нито бъдещето. Затова екипът на сайта е на Ваше разположение, разчитайте на подкрепа! Можете да използвате безплатната сесия и да започнете разговор със специалист.

snider

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #2 -: декември 25, 2014, 03:05:43 pm »
Как да я направя тази безплатна сесия?

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #3 -: декември 26, 2014, 06:53:09 pm »
Здравейте!
Безплатна сесия можете да използвате на четна дата в 10:00, 15:00 и в 20:00ч. Необходимо  е да направите регистрация от опцията "login" на заглавната страница на сайта. След това попадате в личната Ви страница, където има опция "Вземете своята безплатна сесия" След кликане върху нея, следвайте стъпките.
Хубави празнични дни!

didoni

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #4 -: януари 20, 2015, 10:52:54 pm »
pomognete mi iskam da namerq na4in da se vijdam sas sina mi otkakto se razdelihme s negoviq ba6ta toi ne iska da me vigda ...kazva 4e nqma kakvo da si govorim mnogo go glezih toi poly4ava6e vsi4ko s palni 6epi   a sega ostana s ba6ta si ne poiska da prodalji s men ...da jivee a toi se izma4va pri nego nqma pari da go izdarja a az pla6tam kredite na ba6ta my toi znae vsi4ko tova i stoi pri nego za6toto go zapkla6va 4e 6te se samoybie ako doide pri men i po tozi na4in go darji pri sebe si kakvo da napravq za da go go spe4elq otnovo i da ne me zabravi ta az sam negovata istinska maika ...

slav

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #5 -: февруари 02, 2015, 11:48:52 pm »
Здравейте.На 34 години съм и моя проблем се получи когато реших да отслабна.Отслабнах над 70 килограма за 7 месеца за което бях може би най щастливия човек,обаче от там почнаха проблемите.Хората ми казваха да намаля темпото с което отслабвам аз не исках и да чуя(може би защото цял живот съм бил пълен и бях намерил начин да свалям килограми)бях 170кг стигнах 100кг.Та проблема ми е следния,получих световъртеж след поредната тренировка и малко се уплаших беше събота,изчаках до понеделник и си направих пълни изследвания които бяха супер и явно самите резултати ми повлияха и всичко бе наред продължих си с режима в които всеки ден намалях яденето и увеличавах натоварванията си.До като не ми се зави свят втори път в които явно много се уплаших,помислих си че ще умра едва ли не.Тогава тръгнах по доктори и изследвания.Докторите ми казваха че всичко ми е наред с изследванията и няма място за тревоги но аз ме бе страх да изляза на слънце да карам колата,качвам се да карам и не мога да си взема въздох та дори и да клякам защото като се изправя може да ми се завие свят,побиваха ме тръпки.От там отидох на психолог които ми изписа ксанакс и ципралекс и каза че всичко ми е в главата и сам здрав като камък обаче аз явно много се тревожа че нещо може да ми се случи и спрях със спорта и така вече година и седем месеца.За което време качих 35 кг.От февруари месец 2014 г. явно много се влиая от новини събития и така нататък почнаха и разни болки в гърдите пак направих изследвания пак всичко наред.Имам спокоен сън.Та мисълта ми е следната искам пак да сваля килограми може би около 25-30кг но вече по разумно,проблем ли ще е за моето здраве и трябва ли да се тревожа.