Автор Тема: обсебена към партньора ми  (Прочетена 462 пъти)

lora9855

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
обсебена към партньора ми
« -: януари 19, 2015, 11:21:42 pm »
Здравейте, пиша ви защото искам да споделя проблема си и се надявам вие да ми помогнете.
Ще започна от самото начало, запознах се с едно момче, което не живееше в България, а в друга страна. Той се дойде тук опознахме се, нещата между нас се получиха, после той отново замина. Връзката ни беше от разстояние и продължи около 2 месеца. Накрая аз не издържах и сложих край. Мислех си, че всичко е приключило, че нямам чувства към него, но не беше така. В един момент, след 3 месеца от както вече не бяхме заено, се чух с него и се видяхме. След няколко срещи отново бяхме заедно. В момента сме заедно вече почти 4 месеца, но аз някак си вече не съм щастлива с него както беше в началото. Не искам да се разделям с него, защото го обичам, но няма ден в  който да не ме е наранявал (не физически). Искам да кажа, че той за мен е моята голяма и истинска любов, но не усещам същото от другата страна. За мен той е на първо място, не излизам с приятели за да мога да се видя с него и ме вбесява, че той това не го осъзнаlа. Имам чувството, че той се сеща за мен или се вижда с мен, само когато няма какво да прави и има свободно време, даже и тогава не съм сигурна дали ще го направи. Говорила съм с мои приятели и всички са ми казвали да го напусна, но аз им казвам че го обичам и че не искам да бъда без него. С целта си да съм добра към него, да му прощавам всичко и да бъдем заедно съм му позволила да ми се качи на глава и да прави каквото иска едва ли не с мен. Аз съм свикнала да се виждам всеки ден с него и може би точно това е причината сега да съм в това положение. Много съм объркана и много бих искала да ми дадете обективен отговор. Благодаря Ви.

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Re: обсебена към партньора ми
« Отговор #1 -: януари 27, 2015, 03:39:59 pm »
Здравейте lora9855!
Идеята не е просто да напуснете това момче, защото при следваща подобна ситуация в друга връзка пак можете да се чувствате по този начин. Партньора не може да осмисля цялото ни ежедневие и личната ни ценност. Важно е и Вие да имате собствени занимания, излизания, да не сте изцяло фокусирана в него. По този начин ще задържате и интереса му, а вижданията Ви няма да прерастват в конфликти заради неудовлетвореност. Можете да поговорите по-обстойно със специалист тук  в безплатната Ви сесия.