Автор Тема: Много съм объркана !  (Прочетена 415 пъти)

tedi_10000

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
    • Ел. поща
Много съм объркана !
« -: януари 10, 2015, 10:37:13 pm »
Здравейте,съобщението ми е свързано с приятеля ми. С него сме заедно от 2 години и 5 месеца и имаме много голям проблем,даже са няколко. Значи първият е ,че родителите ми го мислят за лъжец,обаче нямат доказателства за думите и поради това трудно се виждаме ,защото те не искат да идва в нас за да не говорят хората глупости и да не свикваме заедно, а аз не ходя често в тях,понеже той не е от София.Другото ,което е че имам чувството,че във всяка една минута ми изневерява,защото и двамата един на друг сме преживяли изневярята ,и сме си признали ,че не ни е харесало и нямя да се повтаря, и поради това недоверие от моя страна се караме много ,а аз нямам намерение да се разделям с него както и той. Иначе като цяло той не е лош ,държи се добре с мен,угажда ми на всеки мой каприз,когато сме на село винаги гледа да помогне на леля и на майка ми ,винаги е на среща,но с мойта несигурност към него и забраната ми от страна на родителите ми да бъда с него ме обърква много и не знам какво да правя, а аз го обичам ,както и той мен и не мога е така да го зарежа просто не мога. Искам да знам какво да променя в себе си ,за да си намалим скандалите ,както и какво да направя за да разберат родителите ми ,че искам да бъда с него,но без да правят фасони и да ми се сърдят,защото и те не са прави. А също така си и мисля варианта да се преместя на квартира с него,но ме е страх ,че ако го направя може да ме изгонат от вкъщи,а според мен да бъдас него на квартира е нормално,защото тамън така ще се тестваме дали можем да живеем заедно за по -дълго време.Много ще се радвам ,ако получа отговор на писмото ми. Благодаря предварително (:

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Много съм объркана !
« Отговор #1 -: януари 16, 2015, 12:18:18 am »
Здравейте!
За да можем да Ви отговорим на всички въпроси трябва да имаме доста подробна информация: Защо и как се случи така, че родителите Ви го смятат за лъжец? Какви контакти и до колко се познават двете страни? Каква е историята на връзката Ви? Кой с какво се занимава и на каква възраст е? Как са се случили изневерите? Всичко това е обект на поверителна комуникация със специалист. Би било добре да използвате безплатната си сесия в сайта. Разчитайте на нашата подкрепа!