Автор Тема: Чувствам се много гадно!!!  (Прочетена 615 пъти)

liquidsmoke

  • Member
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
Чувствам се много гадно!!!
« -: декември 11, 2014, 04:06:56 pm »
Проблема ми е следния,работя в чужбина от 8 години,досега бяхме заедно със приятелката ми но в началото на юни месец ни се роди дъщеричка,аз тука тя в бг просто работата ми е такава че нямаше как да се прибера и аз,имахме доста проблеми по време на раждането 7маче се роди и докторите я объркаха нещо и без малко да я изгубим,но благодарение на едни познати в детско отделение Плевен всичко се оправи ,там за мен са наи големите специалисти и им благодаря от все сърце.Та през това време ми изписаха  СКАНАКС и РИВОТРИЛ   да се успокоявам и малко от малко да мога да работя,взимах ги за 1седмица после всичко със моето момиченце се оправи.Средата на ноември се прибрах в БГ да си видя рожбата и близките.Вчера се прибрах пак в чужбина и ми е много гадно,макар че се виждаме и чуваме всеки ден по скайпе.Сега ме хванаха едни депресии и незнам какво да правя,искам да съм си при семейството но няма как трябва да се изкарват пари,приятелката ми ще идва при мен чак към края на Април месец,та имам един блистер ксанакс и малко ривотрил биха ли ми помогнали малко от малко да преодолея тази тъга.Благодаря

etherapy

  • Global Moderator
  • Member
  • *****
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Чувствам се много гадно!!!
« Отговор #1 -: декември 12, 2014, 03:04:01 pm »
Здравейте liquidsmoke!
Да, медикаментите могат да притъпят състоянията на тревога, депресивните епизоди, но няма да свършат цялата работа. Усещането за празнота, липсата и желанието да сте с любимите хора  няма да се стопят, защото са реално отказани потребности. Но можете да се научите да живеете по начин, който да Ви помага и стабилизира. Затова можете да разчитате на нашата подкрепа! Ако имате желание използвайте безплатната си сесия тук в сайта.