Автор Тема: Защо момичетата си променят характера ?  (Прочетена 476 пъти)

Lerow00

• Member
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
    • Ел. поща
Защо момичетата си променят характера ?
« -: септември 04, 2014, 06:04:35 pm »
Здравейте . Няма да се обеснявам с много думи.
 Искам да знам защо повечето момичета си променят характера ? В началото при запознанството са добрички , изграждаме си доверие пука им за мен , привързват се, излизаме, забавляваме се ,  споделяме си всичко . И всичко това изчезва за един път , след което живота ми се скапва тотално . Това нещо ми се случва всяка година с различно момиче и не мога да си обесня в мен ли е проблема или всички са еднакви .. 
 Бяха ми казали , че между момче и момиче не можело да има приятелство . Аз дълго  време не вярвах на това , но като
се осънзах , че толкова години по ред си играят с мене се уверих че не може да има приятелство . А дори и да има такова то няма да е истинско .
Предполагам , че на почти никой не му се е случвало такъв  случай и може би това е защото знаете как да се държите с тях  или просто  умеете да избирате правилно .  Е аз не успях да си намеря момиче за причтелка , а да не говорим за гаджета .
Ами  това е общо взето . Ако някой има опит  в връзките с момичета да ми даде съвет как мога да оправя нещата и да си върна приятелката , защото аз се изчерпах вече . Стихове ли не бяха , кавър на песни ,  и още много знаци да и покажа че е важен човек за мен . Тя ги оцени, харесаха и  , но всичко с времето истина . Престана да ми пише , да ми звъни и само когато аз пиша тогава има разговор иначе можем да не си пишем с години . Вече не знам какво да правя а не искам да я губя защото знам че е страхотен човек  просто трябва нещо за да събудя предишният и х-ер .

Дайте някакъв съвет . Благодаря предварително !   :) :) :)

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Защо момичетата си променят характера ?
« Отговор #1 -: септември 08, 2014, 12:25:00 pm »
Здравейте!
Тук не става дума за промяна на характер и събуждане на характера на някого.  В началото на една връзка всичко е доста розово и многото емоции и еуфория от връзката действат и на двамата вдъхновяващо. Естествено най-добре е когато има двупосочност на емоциите, но често не се случва така, особено в тинейджърска възраст, когато всичко се променя много бързо, стимулите са много, средата е динамична. Ето защо колкото по-ясно и конкретно заявите към един човек емоциите си, толкова по-добре. Споделяте, че всичко изчезва изведнъж и би било добре да поговорите по-подробно за това с терапевт, тук в сайта, за да можем да ви дадем конкретни насоки за справяне. Още повече, че тези ситуации се повтарят и вие имате усещането, че грешите някъде. Едва ли е толкова едностранен процеса, но за вас ще е важно да се изяснят тези моменти, за да не обвинявате единствено и само себе си за случващото се. Хубав ден!

Lerow00

• Member
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Защо момичетата си променят характера ?
« Отговор #2 -: септември 09, 2014, 07:50:31 pm »
Благодаря ви , че ме разбрахте . Но искам да ви попитам има ли някакъв шанс да си върна приятелката ? И под ,, приятелка ,, нямам предвид гадже а просто приятелка . :)