Автор Тема: Спада ми само по време на секс.  (Прочетена 1210 пъти)

wingo92

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
    • Ел. поща
Спада ми само по време на секс.
« -: август 17, 2014, 03:53:07 pm »
Здравейте , аз съм 22 годишно момче и имам сериозен проблем с ерекцията . Наблюдавах ,че не съм единственият с такъв проблем но никъде по никой форум не намерих адекватен отговор и лечение на това. Проблемът ми е психически .. и всеки път започвам с нагласа ,че отново няма да стане . Получавам перфектна ерекция само докато се целунем с приятелката ми.. но дойде ли време за навлизането , ченгето умира и това е вече от 1 месец . Този форум ми е последният шанс , силно се надявам да може да ми помогне някой , готов съм да си платя колкото трябва . Благодаря предварително.

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Спада ми само по време на секс.
« Отговор #1 -: август 18, 2014, 01:42:53 pm »
Здравейте wingo92!
Благодарим Ви за доверието, което гласувате на форума!
В тази ситуация попадат много млади мъже, от една страна заради старанието и прекомерно високо вдигнатите летви в желанието си момичето да ги харесва, от друга страна заради погрешно изградени представи за това как трябва да протича интимния акт.
За да сме Ви полезни е добре да направите отделна регистрация в сайта, различна от тази във форума, през опцията "login" и да използвате сексологичната консултация със специалист сексолог, която се намира на страниците на сайта. Можете да използвате и безплатната си сесия през същата регистрация.