Автор Тема: Когато всичко свърши?  (Прочетена 476 пъти)

kasidi88

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Когато всичко свърши?
« -: юни 23, 2014, 10:21:37 am »
Здравейте,
Бяхме заедно 3 години, две от който живеехме заедно. Преди няколко месеца от нищото ми каза че не иска да сме заедно. Не съм човека за него. Бавно съм го отблъсквала с нещата в характера ми  който не харесва в мен. Как се продължава напред след като човека когото обичаш повече от себе си, за когото си направил много компромиси със себе си, се изправи пред теб и ти заяви че не иска да е с теб. Дори нямах шанс да поправя грешките в поведението си. Аз се виждах да остарея до този човек. Той е всичко което съм искала да имам до себе си. Вчера ми заяви най-безцеремонно, че иска да се изнеса от общата ни квартира, понеже е вложил повече средства от мен, а аз къде ще ходя - не го интересува. На фона на всичко преди седмица изчезна кученцето ми. Не съм готова за това, не знам дали ще мога да се справя.

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Когато всичко свърши?
« Отговор #1 -: юни 23, 2014, 03:07:30 pm »
Здравейте kasidi88!
В подобни ситуации човек може рязко да обезцени себе си. И натиснат от тежките емоции да забрави какви ресурси има. Естествено, тази промяна е трудна и тежка, предвид нагласата Ви за бъдеще с това момче. Би било добре да използвате безплатната си сесия, за да поговорите тук със специалист и да Ви подкрепим по възможно най-оптимален начин.