Автор Тема: Моля ви за помощ чувствам се подценена и искам да се докажа!  (Прочетена 601 пъти)

DanielaBB

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
    • Ел. поща
Здравейте аз съм момиче на 13 и тази година ще имам матури.Оценките ми не са едни от най-добрите,но и не са толкова зле.В началните класове нямаше предмет с който да не с справям,но с годините оценките ми западнаха а мързела ми се увеличи.Не ми пукаше до преди няколко дни докато не получих 3 по български не ми пука за тройката а за това че госпожата ми вика ами очаквах го от теб ти нищо не правиш и без това в часа ми а на друга момиче (отличничката на класа) вика другия път безгрешка.И тогава в мен се зароди едно желание да и покажа,че мога повече отколкото дори самата тя си представя.Искам на матурите да изкарам най-висок резултат и да и видя физиономията.Искам да покажа на всички,които ми подценяват,че аз още мога и,че мога колкото тях даже повече!Но проблема е,че съм непостоянна и много мързелива НО вече реших,че искам да го постигна въпроса ми е как?  >:(

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Здравейте DanielaBB1
Благодарим ви за доверието към форума!
Доколкото разбираме сте в седми клас-това е един от най-трудните периоди. От една страна, защото вие самата се променяте на физическо ниво, от друга страна изискванията и очакванията точно в тази година се увеличават. С промените в тялото и хормоните идва и мързелът, който е преходен, ако съумеем да му се противопоставим. След като имате мотивация, е добре да използвате безплатната си сесия тук, за да поговорите със специалист. Така ще можем да разберем кои са спънките в учебния процес, по какъв начин кое би могло да се промени и да постигнете резултати. И не на последно място кой и как може да ви помогне.