Автор Тема: Проучване  (Прочетена 37644 пъти)

Missi

• Member
  • *
  • Публикации: 266
    • Профил
Проучване
« Отговор #30 -: юли 10, 2007, 12:37:17 pm »
и, така, директно на въпросите :D 1. 31 2. щастливо омъжена :D 3. консултант 4. обикновено 9-10 часа, но има дни, които спокойно си преминават в нощи и цели седмици понякога 5. обикновено събота и неделя, но понякога е само неделята 6. Всякакви области, зависи какво ми е "влязло под кожата" за момента - точно сега е ГМО и природни красоти в България :D 7. Забавлявам се когато и както ми се иска; обикновенно сме двамата със съпруга ми и приятели; нещата стават както планирано така и спонтанно; изобщо гледаме да хванем момента 8. занимавам се с нещата, които са ми "влезли под кожата" за момента, чета, спортувам по малко, разхождаме се, гледаме филми, излизаме и си говорим, срещи с приятели, от време на време шия, и неизбежните - чистене, готвене, женски наложителности като козметик, фризьор и пр. 9. Очаква да е преди всичко приятел, искрен, любопитен, ентусиаст, умен и интелигентин (особено емоционално), забавен - за щастие вече познавам двама такива :D 10. Ами не, не ми се иска. Много си харесвам ежедневието, защото е винаги различно. По-скоро ми се иска аз да хвана някои за ръка и да му покажа колко хубав може да е светът в действителност :D Просто въпрос на гледна точка.

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Отговор
« Отговор #31 -: юли 10, 2007, 03:23:19 pm »
Благодарим Ви за участието в тази анкета:)

cvg

• Member
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
Проучване
« Отговор #32 -: юли 15, 2007, 03:22:21 am »
1. На каква възраст сте? 2. Какво е семейното Ви положение? 3. Каква професия упражнявате? 4. Каква е заетостта Ви през деня? 5. Kои са свободните Ви дни? 6. В какви области са Вашите интереси? 7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? 8. Какво правите най-често през свободното си време? 9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? 10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? 1. 32 2. неомъжена 3. юрист 4. 8 - 10 часа 5. събота и неделя, с някои изключения 6. музика, пътуване, литература, спорт 7. с приятели или близки, извън града или в хубав клуб; иска ми се да направя и много други неща - например да отида с племенниците ми на хубава зоологическа градина или хубав увеселителен парк, а ако става въпрос за мъж ми идва наум пикник сред природата или да обикалям непознат град 8. срещам се с приятели или със семейството ми, чета, пътувам, гледам TV, губя си времето в Интернет или с чистене (ужас :cry: ) 9. почтеност, чувство за хумор, доброта, толерантност, да не е мижитурка :D 10. предполагам че извеждането от ежедневието е взаимен процес, не трябва само да очакваш, но трябва и ти да помогнеш на другия да се откъсне от ежедневието. Въпросът е да срещнеш човека, който да си струва усилието :wink:

tonus

• Member
  • *
  • Публикации: 13
    • Профил
re
« Отговор #33 -: ноември 19, 2007, 08:23:27 pm »
1. На каква възраст сте? -27 2. Какво е семейното Ви положение? -Обвързана 3. Каква професия упражнявате? -офис мениджър 4. Каква е заетостта Ви през деня? -9-18 5. Kои са свободните Ви дни? -събота и неделя 6. В какви области са Вашите интереси? -фотография,туризъм 7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? -сред природата с близките ми хора,те си знаят; 8. Какво правите най-често през свободното си време? -интернет,пътуване,филми;понякога ми се иска да остана сама със себе си.. 9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? -да е откровен,да ме гледа в очите,когато говорим,да се усмихва..да ме държи за ръка:) 10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? -абсолютно ДА

etherapy

• Global Moderator
  • Member
    • Профил
    • Ел. поща
:)
« Отговор #34 -: ноември 20, 2007, 11:11:41 am »
Благодарим Ви за отделеното време и вниманието, с което сте отговрили на въпросите от анкетата:)

nina

• Member
  • *
  • Публикации: 70
    • Профил
Re: Проучване
« Отговор #35 -: ноември 20, 2007, 12:49:09 pm »
1. 25 2. омъжена 3. детски психолог 4. 6часа 5. събота и неделя 6. художествена литература,класическа музика 7. с приятели,семейство,колеги 8. чета 9. емпатия,чувство за хумор 10. не

siqna

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Проучване
« Отговор #36 -: декември 27, 2007, 11:38:45 pm »
1. на 39 2. неомъжена 3. частен бизнес 4. от 7.30 до 20.00 зимата от 7.30 до 22.00 лятото 5. нямам такива 6. математика , компютри 7. в планината сред природата 8. нямам такова, но вечер късно се ровя в интернет 9. уважение и чувство за хумор 10. мечтая за това

desilosha

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
да се представя и аз
« Отговор #37 -: февруари 12, 2008, 11:24:30 pm »
1. На каква възраст сте? 2. Какво е семейното Ви положение? 3. Каква професия упражнявате? 4. Каква е заетостта Ви през деня? 5. Kои са свободните Ви дни? 6. В какви области са Вашите интереси? 7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? 8. Какво правите най-често през свободното си време? 9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? 10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? 1.33 2.разведена 3.майчинство 4.плаваща 5.всички 7.фотография,интерисувам се от психология,чужди езици,музика,ровене в интернет,четене 7.на нови и различни места.в чужбина по възможност.с хубав човек с който да можем да си говорим. 9.не знам.да ми е интересно може би. 10. кой не иска :?:

etherapy

• Global Moderator
  • Member
    • Профил
    • Ел. поща
:)
« Отговор #38 -: февруари 13, 2008, 10:53:43 am »
Благодарим на всички за отделеното време и отговорите:)

elena_s

• Member
  • *
  • Публикации: 11
    • Профил
elena
« Отговор #39 -: февруари 16, 2008, 05:06:38 pm »
1. На каква възраст сте? - Ne pitajte 2. Какво е семейното Ви положение? - omyjena 3. Каква професия упражнявате? - pensioner 4. Каква е заетостта Ви през деня? - gledam si vnuckata 5. Kои са свободните Ви дни? - vsicki 6. В какви области са Вашите интереси? - da pomagam na decata si 7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? - imam dostatacno rabota no ako mi ostane vreme ceta ruska klasika 8. Какво правите най-често през свободното си време? - naposledak gledam vnuceto a inace kakvoto ima za varsene 9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? uvajenie 10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? kato gledam kakvo stava naokolo ne iskam da izlizam ot ejednevieto si. Izvinete me za latinicata. I na men mi e trudno no komputera e nov i teparva ste se slagat oste nesta v nego. Dnes mi prekaraxa interneta i taj kato otdavna sam citartel na frouma burzam da se obrisuvam v temata. Elena

etherapy

• Global Moderator
  • Member
    • Профил
    • Ел. поща
Отговор
« Отговор #40 -: февруари 16, 2008, 07:51:25 pm »
Добре дошли във форума Елена:) Благодарим Ви за участието в анкетата.

Morgana

• Member
  • *
  • Публикации: 28
    • Профил
Re: Проучване
« Отговор #41 -: март 27, 2008, 12:39:07 am »
1. 35 2. Омъжена 3. майчинство 4. 24 часа 5. няма такива 6. психология. езотерика, окултизъм 7. Ще ми се да направя едно околосветско пътешествие, пък който дойде, може само да спечели 8. Чета, допълвам си знанията, клюкарствам с приятелки 9. Съпричастност, адекватно поведение и осъзнатост на действията 10. Аз лично, мога да хвана всеки един човек за ръката и да го изведа от сивото ежедневие
?????, ????? ?? ?? ?????????? ? ?????, ????? ? ???-???????, ?????????? ?? ???????? !

etherapy

• Global Moderator
  • Member
    • Профил
    • Ел. поща
Проучване
« Отговор #42 -: март 27, 2008, 01:08:25 am »
Благодарим Ви, Morgana за участието в анкетата! :)

Biltin

• Member
  • *
  • Публикации: 53
    • MSN Messenger - ?????
    • AOL Instant Messenger - ?????
    • YIM - ?????
    • Профил
Проучване
« Отговор #43 -: март 27, 2008, 11:28:24 am »
Абе при мен личните ангажименти не са за сметка на служебните, просто защото не ходя на работа, но все пак...: 1. 28, все още 2. омъжена, щастливо 3. майчинство 4. както може да се предполага, от ранна сутрин до късна вечер :) 5. нямам такива 6. философия, изкуство, фотография 7. със съпруга ми, някъде на интересен музикален фестивал из Европа :) 8. мисля :( 9. да бъде интересен, забавен, но и внимателен в отношението си към мен. 10. понякога да

etherapy

• Global Moderator
  • Member
    • Профил
    • Ел. поща
Проучване
« Отговор #44 -: март 27, 2008, 01:00:18 pm »
Благодарим за отделеното време!