Автор Тема: Проучване  (Прочетена 37991 пъти)

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
:)
« Отговор #15 -: октомври 08, 2006, 05:21:49 pm »
Благодарим Ви, Firefly:)

melani

• Member
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
Проучване
« Отговор #16 -: октомври 10, 2006, 06:04:49 pm »
1. На каква възраст сте? 28 години 2. Какво е семейното Ви положение? несемейна 3. Каква професия упражнявате? търговец 4. Каква е заетостта Ви през деня? 9 часа 5. Kои са свободните Ви дни? неделя следобед 6. В какви области са Вашите интереси? риболов,рисуване,разходки 7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? с приятеля си като обикаляме забележителностите в страната 8. Какво правите най-често през свободното си време? ходя за риба 9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? повече усмивки 10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? да

etherapy

• Global Moderator
  • Member
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #17 -: октомври 11, 2006, 10:26:53 am »
Благодарим Ви Мелани.

puzzle

• Member
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
Отговори
« Отговор #18 -: октомври 16, 2006, 11:34:49 am »
1. На каква възраст сте? 25 г. 2. Какво е семейното Ви положение? омъжена 3. Каква професия упражнявате? управител в семейна фирма 4. Каква е заетостта Ви през деня? 8,30- 17,30 5. Kои са свободните Ви дни? събота и неделя 6. В какви области са Вашите интереси? Интернет, фотография, музика 7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? С приятели на почивка, концерти, партита, дискотеки... 8. Какво правите най-често през свободното си време? Чета книги, спя, гледам филми. 9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? Пълноценно общуване и взаимно разбиране. 10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? ДА

etherapy

• Global Moderator
  • Member
    • Профил
    • Ел. поща
:))
« Отговор #19 -: октомври 18, 2006, 10:36:56 am »
Благодарим Ви, puzzle!

kateto

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Проучване
« Отговор #20 -: октомври 26, 2006, 12:00:09 pm »
1. На каква възраст сте? 31 г. 2. Какво е семейното Ви положение? Омъжена от 7 г., разделени сме от 2 г. и половина (нямаме развод). 3. Каква професия упражнявате? Редактор в месечно списание. 4. Каква е заетостта Ви през деня? 8-часов работен ден (от 9 до 17 ч). 5. Kои са свободните Ви дни? Събота и неделя. 6. В какви области са Вашите интереси? Музика, нови технологии, кино, психология. 7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? С дъщеричката ми и с приятелките ми, без значение дали е свързано с пътуване, разходки, гостуване/посрещане на гости... 8. Какво правите най-често през свободното си време? Грижа се за дъщеря ми. 9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? Толерантност, инициативност, взаимност. 10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? О, да - определено.

mona_lisa

• Member
  • *
    • Профил
Проучване
« Отговор #21 -: декември 15, 2006, 02:01:17 am »
1на 23 2Неомъжена 3Моден консултант 4 Между седем и девет часа на ден 5Неделя 6Мода,Бойни изкуства,Музика,Кино и Фитнес 7С приятеля ми или с най-добрата ми приятелка без значение как и къде. 8Тренирам киокушин или излизам с приятели. 9Разбиране,всеотдайност,честнот и уважение. 10Не.Харсвам ежедневието си и хората с които го споделям.

nadunka

• Member
  • *
    • Профил
Проучване
« Отговор #22 -: февруари 02, 2007, 02:55:39 pm »
1. На каква възраст сте? 25 г; 2. Какво е семейното Ви положение? Сама, предстои ми да се омъжа през лятото; 3. Каква професия упражнявате? Асистент 'Връзки с обществеността'; 4. Каква е заетостта Ви през деня? 8 часа; 5. Kои са свободните Ви дни? Събота (отчасти) и неделя; 6. В какви области са Вашите интереси? Литература, графичен дизайн, туризъм, психология, астрология, спорт и мн.др.; 7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? С весела приятелска компания, на екскурзия в планината или на непознато място; 8. Какво правите най-често през свободното си време? Разхождам се където ми видят очите и докато капна от умора :); 9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? Приятна тръпка от целия контакт с него - разговор, поглед, докосване; 10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? От дете все за това си мечтая :)

etherapy

• Global Moderator
  • Member
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #23 -: февруари 04, 2007, 03:16:22 pm »
Благодарим Ви, за изчерпателните отговори и отделеното време!

RIKoleva

• Member
  • *
    • Профил
Re: Проучване
« Отговор #24 -: март 31, 2007, 08:24:02 pm »
1. На каква възраст сте? отговор: 27 г. 2. Какво е семейното Ви положение? отговор: омъжена 3. Каква професия упражнявате? отговор: технически секретар 4. Каква е заетостта Ви през деня? отговор: от 8.00 до 17.00 часа 5. Kои са свободните Ви дни? отговор: събота и неделя 6. В какви области са Вашите интереси? отговор: нови технологии; психология; обучение на всяка тематика; 7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? отговор: със съпруга ми на почивка, концерти на открито, галерии, музеи, 8. Какво правите най-често през свободното си време? отговор: почивка и всичко останало 9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? отговор: взаимно доверие; разбирателство; подкрепа; 10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? отговор:ДА

etherapy

• Global Moderator
  • Member
    • Профил
    • Ел. поща
Отговор
« Отговор #25 -: април 02, 2007, 10:05:55 am »
Благодарим на всички за отделеното време:)

Tania

• Member
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
Проучване
« Отговор #26 -: април 13, 2007, 04:30:01 pm »
1. 32 г. 2. омъжена 3. организатор реклама 4. от 9 до 17.30 часа 5. събота и неделя 6. туризам, реклама, кино 7. на почивка извън града, пиано-бар, театър, кино - с приятели или съпруга ми 8. почивка, домашни задължения, интереси 9. приятно изживяване, общи интереси, доверие, взаимност 10. да

etherapy

• Global Moderator
  • Member
    • Профил
    • Ел. поща
Отговор
« Отговор #27 -: април 16, 2007, 12:27:21 pm »
Благодарим Ви Таня:)

DKNY

• Member
  • *
    • Профил
Проучване
« Отговор #28 -: май 03, 2007, 12:09:00 am »
1. На каква възраст сте? 2. Какво е семейното Ви положение? 3. Каква професия упражнявате? 4. Каква е заетостта Ви през деня? 5. Kои са свободните Ви дни? 6. В какви области са Вашите интереси? 7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? 8. Какво правите най-често през свободното си време? 9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? 10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? 1. 18 :wink: 2. гаджосана 3. бизнес с компютърна техника и реклами.. 4. горе-долу 12 часа 5. нямам такива (само на рожденния ми ден) 6. музика, мода, пространствен дизайн, реклами 7. с любимия човек или майка ми, на някой спокоен остров или курорт с коктейл под ръка.. ;) 8. мързелувам, спа, гледам филми или излизам на заведение 9. доверие, взаимни интереси и амбиции, внимание и толкова прекрасни преживявания и моменти, че да не можем да се разделим 10. РАЗБИРАСЕ !

etherapy

• Global Moderator
  • Member
    • Профил
    • Ел. поща
:))
« Отговор #29 -: май 04, 2007, 08:17:14 pm »
Благодарим Ви DKNY:)!