Автор Тема: Проучване  (Прочетена 37346 пъти)

administrator

• Administrator
  • Member
  • Публикации: 21
    • Профил
Проучване
« -: август 29, 2006, 02:08:24 am »
Това проучване се извършва от http://www.e-therapybg.com. То служи за създаване на програми за млади дами, които имат дефицит в личните активности за сметка на служебните. Програмата ще бъде създадена от екип психолози, рекламисти и ПР специалисти под ръководството на Ани Владимирова. Благодарим Ви предварително за съдействието и искреността!
    1. На каква възраст сте? 2. Какво е семейното Ви положение? 3. Каква професия упражнявате? 4. Каква е заетостта Ви през деня? 5. Kои са свободните Ви дни? 6. В какви области са Вашите интереси? 7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? 8. Какво правите най-често през свободното си време? 9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? 10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието?

alex_ana

• Гост
Проучване
« Отговор #1 -: август 29, 2006, 12:38:58 pm »
1. 31 години 2. неомъжена 3. продажба на компютърна техника 4. 8-9 часа 5. неделя + събота или друг ден от седмицата 6. книги, фотография, разходки, компютри, музика.... 7. с прятели - на разходка; на кафе; на бира; на гости; на дискотека... 8. срещи с приятели 9. да се чувствам добре :) 10. кой не иска :wink:

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
:)
« Отговор #2 -: август 29, 2006, 01:34:15 pm »
Благодарим на Алекс-Ана за постоянството в контакта и с нас:)

julia

• Гост
Проучване
« Отговор #3 -: септември 13, 2006, 07:48:46 pm »
1. На29 2. неомъжена 3. секретарка 4. 8.00-19.30 5. събота и неделя 6. кино, авиация, козметика 7. с любимия човек 8. кино, спорт, четене, разходки, пазаруване 9. да ми бъде приятно с него 10. ДА

etherapy

• Global Moderator
  • Member
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #4 -: септември 15, 2006, 10:12:53 am »
Благодарим Ви julia!

cahdar

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Re: Проучване
« Отговор #5 -: септември 19, 2006, 11:39:15 pm »
Цитат на: "administrator"
Това проучване се извършва от http://www.e-therapybg.com. То служи за създаване на програми за млади дами, които имат дефицит в личните активности за сметка на служебните. Програмата ще бъде създадена от екип психолози, рекламисти и ПР специалисти под ръководството на Ани Владимирова. Благодарим Ви предварително за съдействието и искреността!
    1. На каква възраст сте? - 37 2. Какво е семейното Ви положение? - Неженен 3. Каква професия упражнявате? - Комуникации 4. Каква е заетостта Ви през деня? - 10 часа 5. Kои са свободните Ви дни? - Неделя и когато намеря време за нещо, или някого, за когото си струва 6. В какви области са Вашите интереси? - Глупаво е да пиша - "Онова, което е в нас", ама като се гледам от страни, а и следствие на коментари от близките ми, май, за жалост е така. 7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? - Къде и Как няма значение - ще е достатачно с "Кого", ако го срещнеш де. 8. Какво правите най-често през свободното си време? - Какво ли не - спорт, инернет, четива - понякога, масов ТВ зрител, и мисленно - неща, които не правя в свободното си време, поне не толкова често, колкото би ми се искало. 9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? - Мъж? Аз съм мъж! А относно приятел - каквото и да е - нали е приятел. 10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? - Това се опитвам аз да правя, когато до мен е желан от мен човек, жена, а и има желание от другата страна. Ръка в ръка - може би това е най-естественото състояние/физическа комуникация, споделяне на "самите нас"/ м-у двама, които споделят единственото тяхно - душите си. За жалост се среща рядко, но ако на някого се случи - да знае, че това е нещо много специално и за тези мигове ще си спомня дълго, ако има разбирането за това. Тези мигове нямат нужда от обяснение или от какъвто и да е анализ - това е сливане по най-естествения начин м-у душите и сарцата, колкото и общо да звучи това. Поздравления за администраторът, който поддържа форумът, а и за психоложката, коята е направила възможно съществуванета му!

etherapy

• Global Moderator
  • Member
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #6 -: септември 21, 2006, 08:57:23 pm »
Благодарим Ви, cahdar:)

Татяна

• Member
  • *
    • Профил
Проучване
« Отговор #7 -: септември 28, 2006, 09:37:01 am »
1. Все още на 36 2. омъжена 3. счетоводител 4. 8-9 часа 5. събота и неделя 6. екскурзии и пътешествия 7. с моето семейство на път 8. ровя се в интернет, играя с децата или мързелувам гледайки телевизия 9. да сме по-дълго време заедно 10. искам това да бъде точно определен човек- съпруга ми

etherapy

• Global Moderator
  • Member
    • Профил
    • Ел. поща
:))
« Отговор #8 -: септември 28, 2006, 11:11:35 pm »
Благодарим Ви , Татяна!

rosito78

• Member
  • *
    • Профил
Проучване
« Отговор #9 -: октомври 01, 2006, 12:27:34 pm »
1. На каква възраст сте? -28 години 2. Какво е семейното Ви положение? -неомъжена 3. Каква професия упражнявате? -електроинженер 4. Каква е заетостта Ви през деня? -8-10 часа 5. Kои са свободните Ви дни? -Събота и неделя 6. В какви области са Вашите интереси? -Музика, спорт, интернет 7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? -Със семейството ми или с приятели на някое спокойно място 8. Какво правите най-често през свободното си време? -Чета книга или гледам тележизияя зажиси с колко време разполагам 9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените -времето, прекавано с него, като хубаво? -Очаквам споделяне на интересите, да правим повечето нешта заедно и да ни е приятно от това. Да ми показва, че с мен му е приятно и се чувства доволен. 10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? -искам този човек да е мой близък приятел или роднина

mms

• Member
  • *
    • Профил
Проучване
« Отговор #10 -: октомври 02, 2006, 02:02:37 pm »
1. На каква възраст сте? -28 години 2. Какво е семейното Ви положение? -омъжена 3. Каква професия упражнявате? -системен администратор 4. Каква е заетостта Ви през деня? -8-10 часа 5. Kои са свободните Ви дни? -Събота и неделя 6. В какви области са Вашите интереси? -компютри, уеб дизайн 7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? -Със семейството ми или с приятели на някое спокойно място 8. Какво правите най-често през свободното си време? -Спя, чета книга или гледам телевизия , понякога се разхождам или спортувам 9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? Да е весело, да се шегуваме, да му е приятно с мен, да отидем на интересно място или някъде където не съм била досега 10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? -да, чудесно би било ако се намери такъв човек :)

etherapy

• Global Moderator
  • Member
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #11 -: октомври 03, 2006, 10:52:55 am »
Благодарим на mms и rosito78:)

Lucy PF

• Member
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
Проучване
« Отговор #12 -: октомври 05, 2006, 02:18:07 pm »
. На каква възраст сте? -31 години 2. Какво е семейното Ви положение? -омъжена 3. Каква професия упражнявате? - мениджър, маркетинг, администратор и др. отговорности но титлата официялно е обслужване на клиенти 4. Каква е заетостта Ви през деня? -9-10 часа 5. Kои са свободните Ви дни? -Събота и неделя 6. В какви области са Вашите интереси? - музика, кулинария, събиране на класическа литература за бъдещите ни (дай боже) деца, разработване и работа по стратегии за собствен бизнес и колекциониране на сборници с поговорки. 7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? - ами различно – с мъжа ми на разходка из различни места, с родителита на маса, със сестра ми на женски клюки, с приятелки и тн 8. Какво правите най-често през свободното си време? - Работя по собствения бизнес сама или с мъжа/баща ми, готвя, от време на време ми остава време просто да гледам някой лек филм или чета поговорки (в трудни моменти) или любимя ми сборник с разкази за Шерлок Холмс. 9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? Първо от мъжа очаквам да е широко скроен човек, оптимист и с чувство за хумор. След това очаквам да не е неприемвлив физически (манекен не искам). Ако мъжа ми е такъв (какъвто май не е) то всяко време ще е хубаво. Не е важно какво ни се случва а как реагираме на него. Трудности ще има винаги, ако си оптимист и не си дребнав, все ще измислиш нещо да превърнес дефекта в ефект. 10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? -да, чудесно би било чудесно, ама няма как да стане. Бих искала да има такъв да ми даде съвет и сили да се справя сама. Да вярвам че някой ще го свърши вместо мен е като да чакам писмо от умрял.

etherapy

• Global Moderator
  • Member
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #13 -: октомври 06, 2006, 01:39:16 pm »
Благодарим Ви, Lucy PF!

Firefly

• Member
  • *
    • Профил
Re: Проучване
« Отговор #14 -: октомври 08, 2006, 04:23:02 pm »
1. На каква възраст сте? 37 г. 2. Какво е семейното Ви положение? Омъжена 3. Каква професия упражнявате? Мениджър хотел 4. Каква е заетостта Ви през деня? 10-11 часа 5. Kои са свободните Ви дни? събота и неделя 6. В какви области са Вашите интереси? Музика, психология, нова литература, реклама 7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? В малка компания- - от двама до пет човека, със съпруга ми, в хубаво нешумно заведение, в планината - на вила, в пиано бар 8. Какво правите най-често през свободното си време? Чета, разхождам се, пазарувам, чета в Интернет, спортувам, слушам музика 9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? На първо място естествено и непринудено държане, добър тон на поведение, приятно чувство за хумор, най-вече - такт във всичко, усет за ситуациите, вярно чувство за нуждите и настроенията и на двамата в съответния момент 10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? Да, иска ми се