Автор Тема: Малоценност  (Прочетена 534 пъти)

smit

• Member
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
Малоценност
« -: септември 30, 2013, 12:35:13 pm »
Здравейте, трудно ми е да започна, но все пак ще опитам да представя проблемите, които мъчат душата.Аз съм момиче на 20 години, но все още непознало любовта,според мен проблема произлиза от липсата на комуникация с противоположния пол, а тя се дължи на чувството ми за малоценност. Когато харесам едно момче си мисля, че аз не съм достатъчно добра за него,че нчмам никакви положителни качества,такива които някой би харесал и уважавал в мен. Когато гледам моите приятелки с гаджетата им си мисля, че аз никога няма да манеря човека който би ме обичал,който би се събуждал сутрин с мисълта за мен, който би правил мили жестове, да ми показва колко много знача за него.Може би съм голяма романтичка или искам прекалено много,но и аз искам да бъда закриляна от някого,не искам винаги аз да съм силната, искам като ми е тъжно да имам на кого да се доверя и да знам че мога да разчитам.И в крайна сметка пак стигаме до там че аз може да нямам никакви качества който да бъдат харесани и когато се стигне до контакт с едно момче аз съм притиснена и не знам какво да кажа, за да не изглеждам глупава или смешна в очите му.
Моля дайте ми събет.

Благодаря