Автор Тема: все още не съм го . . . . . .  (Прочетена 1329 пъти)

Pisanka

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
все още не съм го . . . . . .
« -: юни 05, 2013, 11:40:44 am »
Здравейте! Имам така да се каже проблем и го възприемам като такъв. Все още не съм имала сексуален акт с момче.
На 21 години съм студентка.Просто няма човек до мен който да не иска само секс и след това да си тръгне не това искам аз.По душа съм романтичка е не от най-отчаяните но поне да има нежност в цялото това нещо.Проблема може би е в това че търся сериозна връзка и момчетата се плашат от това.Помогнете моля ви се!Какво да правя? Срам ме е от себе си!

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Re: все още не съм го . . . . . .
« Отговор #1 -: юни 05, 2013, 03:56:03 pm »
Здравейте Pisanka!
Самото име, което сте избрала за регистрация във форума, е нежно, мило и издава нужда от грижа и внимание. Затова и тези усещания, които свързвате с потребностите си и отношението, което очаквате от страна на момчетата са много важни. Това, че сте на 21г. и все още нямате сексуален контакт не е нито срамно, нито страшно. Предвид вашата емоционалност и нагласа, ако първата интимност ви се случи по коренно различен начин, едва ли ще имате удовлетворение. Много по-важно е да се фокусирате върху това как допускате момчетата до себе си, как общувате и се опознавате, защото на вашата възраст идеята за стабилна връзка не е водеща, затова пък с опознаването и положителните екмоции една връзка, започнала случайно, би могла да стане трайна. Изместете фокусът върху създаването на приятелства, а не върху липсата на сексуални контакти. Можете да  запазите своят безплатен  час тук и да поговорите със специалист.

Ozzy

• Member
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #2 -: юли 02, 2013, 02:05:44 pm »
За един мъж е още по-страшно да признае нещо такова. Защото средата ни е такава. Затова мога да споделя, че аз също не съм бил с жена. А аз съм на 23 години, студент. На всеки причините за това са различни. Споделям твоето виждане за романтиката и че искаш сериозни взаимоотношения. Но за съжаление средата до някъде не ни позволява бъдем истински. От известен период време обаче се убеждавам, че човек колкото е по искрен с околните и е наясно със себе си. Толкова по добре се чувства и живее пълноценно. Гледай по положително на нещата и не се срамувай от себе си!

svetulka

• Member
  • *
  • Публикации: 21
    • Профил
« Отговор #3 -: август 30, 2013, 04:44:44 pm »
Регистрирах се, заради друга тема, но като че ли имам какво да кажа и по тази.

Скъпо момиче,

от позицията на жена, била в подобна ситуация, и все още безкрайна романтичка ще ти кажа следното:
няма от какво да се срамуваш. Предните два поста съдържат доста полезни съвети.
Фокусирай се върху създаването на приятелства, останалото не го мисли. Включвай се в компании, не се затваряй в себе си, така ще опознаеш противоположния пол, а и те теб. Не всички искат само секс, след който да си тръгнат.  Остави нещата на естествения им ход, бъди лъчезарна и уверена, това не е нещо от което трябва да те е срам, напротив.
Въпрос на време е да се случат нещата естествено, през което време обаче не трябва да си с тъжни мисли - пишеш, че си студентка- прекрасно е, а спортуваш ли? - лично мен спортът винаги много ме е тонизирал. Много е важна позитивната нагласа за всяко нещо!
Късмет ти желая и горе главата, така както ние се чувстваме и изглеждаме - така ни приемат и останалите.
Бъди уверена, и успехът ти няма да закъснее, има прекрасни мъже, които ще те оценят.

« Последна редакция: август 30, 2013, 04:48:47 pm от svetulka »