Автор Тема: Нещо страшно  (Прочетена 1030 пъти)

an0nym0us

• Member
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
    • Ел. поща
Нещо страшно
« -: март 20, 2013, 01:48:29 pm »
Здравейте , тук съм за да споделя проблема  ми, които никои не иска да чуе или разбере , а само ми казват стегни се и не говори за тези глупости.  Имам чуството че съм паднал от друга планета и каквото и да видя  си задавам въпросите защо и как, каквото видя това е и във главата ми, без чуства и  усещане. Не мога да комуникирам с хората по простата причина, че и аз не знам какво казвам ,нищо не осъзнавам а гледам хората как го правят и го запазвам за всеки един момент. Имам чуството че съм спрял да мисля, все едно има друг човек които ми казва какво става и какво  да правя. Няма го човека в мен които се смее,плаче,ядосва, преценява , разбира и действа. Говоря безсмислени работи и даже когато съм с приятели се страхувам да говоря, защото в повечето случаи ми се смеят и подиграват. Като малко детенце съм, от всеки разговор очаквам, някои да ми се скара,.Никои вече не ме взема на сериозно. Мисля си  какво става с мен и търся отговори, но изведнъж се спирам и се питам, дали това са правилни мисли, спирам и почвам пак. Имам огромно желание да се оправя ,но усещам всичко повърхностно и през цялото време се опитвам да усещам  нещата, както съм ги усещал преди. Вече 8 месеца нямам чуства във всеки един момент. Чуствата са ми вече като чужди. Как да започна да правя нещо и да го довършвам до край. Как мога да почуствам нещо ?? Изобщо както е чуството?

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Нещо страшно
« Отговор #1 -: март 25, 2013, 10:20:06 am »
Здравейте an0nym0us!
Когато става въпрос за себеусещане, а то е пряко свързано със себеизразяването, корените на проблема се търсят на много нива. Затова би било добре, да използвате безплатната си сесия тук в сайта и да поговорите със специалист, за да тръгнете към посока на разрешване на проблемната ситуация.
Разчитайте на нашата подкрепа!

an0nym0us

• Member
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Нещо страшно
« Отговор #2 -: март 25, 2013, 03:52:07 pm »
Благодаря ви !! Наистина вече нямам никакво усещане какво е живот и как  изобщо се живее в него...  :-\