Автор Тема: проблем с ходенето по голяма нужда на 3 годишно дете  (Прочетена 1719 пъти)

mimka73

• Member
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
    • Ел. поща
Здравейте от 2 седмици дъщеря ми започна да  ака на гащите. Досега не е имала такъв проблем и аз съм доста уплашена. В яслата не го прави, а само във вкъщи. Дайте ми съвет как да се справя с това!

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Здравейте!
След като детенцето ви до момента е имало изградени навици, умеело е да контролира и да съобщава за процеса, то на първо място трябва да се отчетат какви събития, промени или фактори има около него. Важен е и тъпът връзка, както и взаимоотношенията между вас и дъщеричката ви.  Тези  ситуации се пораждат, от една страна, в следствие на емоционални преживявания, страхове, промени и новото осъзнаване на детето за сосбтвеното му порастване, отделяне, притежания, сигурност... Факторите са много и на практика е нужна диагностика както и оглеждане на всички фактори в средата на детето, за да се нареди причинният пъзел. Можете да използвате тук безплатната си сесия, за да поговорите по-обстойно със специалист и да получите конкретни насоки за справяне.

mimka73

• Member
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
    • Ел. поща
Благодаря  Ви. Ще ме насочите ли вие към кого да се обърна за помощ?

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Можете да направите регистрация в сайта (различна е от тази за форума) и да запишете час за сесия он лайн в удобно за вас време. Всеки потребител има първа безплатна сесия и можете да се възползвате от нея. Пишете ни, ако имате трудности със запазването на часа. Хубав ден!