Автор Тема: как да разберем дали сме луди или не ?!  (Прочетена 8827 пъти)

абонатаелуд

• Member
  • *
  • Публикации: 79
    • Профил
    • Ел. поща
Re: как да разберем дали сме луди или не ?!
« Отговор #30 -: април 02, 2012, 07:49:29 pm »
по забавно щеше да е ,,аз съм стара луда крава...,, ;D ами как какво правя аз съм луд ?!?! :)
,,нИКОГА НЕ СЪМ ВИЖДАЛ ДИВО СЪЩЕСТВО,КОЕТО ЧУВСТВА САМОСЪЖАЛЕНИE

Птицата пада премръзнала от клона...без капка съжаление към себе си...

Gita

• Member
  • *
  • Публикации: 109
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #31 -: април 02, 2012, 07:58:38 pm »
Тогава си вземи сесията... :) И просто им задай въпрос на терапевтите: "Как да разберем, дали сме луди"  ;D Между другото, аз предполагам, че има и такава лудост  ;) - някои се притесняват, дали няма да получат инфаркт, други се страхуват от бръмбари, трети се кахърят за световния боклук,  а четвърти се питат, дали не са луди...  8)

Аз сега ще трябва да напусна виртуалното пространство за тази вечер. Хайде, със здраве!

абонатаелуд

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #32 -: април 02, 2012, 07:59:46 pm »
гита беше ми приятно лека вечер  ;)

hektor

• Member
  • *
  • Публикации: 653
    • Профил
« Отговор #33 -: април 02, 2012, 10:10:50 pm »
:)) дори помежду другото си направих тест за интелигентност и ...
И от къв зор? Имаше някакви съмнения ли?
« Последна редакция: април 02, 2012, 10:13:06 pm от hektor »
"Тези, които търгуват своята лична свобода срещу социална сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност и в крайна сметка остават и без двете."
Бенджамин Франклин

empress

• Member
  • *
  • Публикации: 361
    • Профил
« Отговор #34 -: април 03, 2012, 12:56:36 am »
И от къв зор? Имаше някакви съмнения ли?
Ако тия 81 точки са по МЕНСА, как ли си връзва гащите нашият луд абонат, а, Хектор?  :P ;D ;D ;D
Гугъл е пестелив откъм резултати на български за този точков диапазон (сигурно щото търсих малко през пръсти  :P), обаче ето един цитат, който ме развесели:
"Расата и социалния произход също имат значение.. Циганин или негър със 70-80 точки са социално приемливи и сравнителни интелигентни, докато бял с подобен брой точки е пълен дебил и не става за друго освен да чука камъни ... "  :o ??? ;) ;D
Ето линка: http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=talkabout&Number=1946577183&page=20&view=collapsed&sb=1
Ето и още един: http://www.bliasak.bg/news/p3_6098_0.html

Но да не се бъзикаме с Абоната - ако скуката му е режисьор, може и да ни пробутва люта буфосинхронада.  ;D  ;)

Гита, здрасти-и-и-и-и-и!  :-* :-* :-*
Или извади тръна, или не се оплаквай, че ти боцка.

абонатаелуд

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #35 -: април 03, 2012, 06:56:33 am »
ами не знам дали беше на менса или на пенса:) погледнах сега в тел и пише тестнет но както и да е :)ако приемем че съм дебил то в случая няма нищо общо :) или така си мисля поне де или пък въобще не мисля нищо защото спазвам българската поговорка в случая ,,боли ма кура,,  ;D Емпрес ?!? ти мъж в пола ли си ?! какво е това име :)теста го направих от пълна скука не съм имал за цел да разбирам от нета дали съм интелигентен и колко...:)тези които ги преглеждат постоянно и ги знаят ,,менса,, пенса или не знам си какви тестове,те да му мислят  ;)Пътят на живота ни учи как можем да станем или интелигентни или умни или тарикати,а ние си избираме кое да приемем като даденост или да откажем :)Гащите си ги връзвам още от ученик когато всяко лято бачках по плажовете но от друга страна като се сетя ...жените не ми даваха време да си ги обувам  ;D Точковия диапазон на гугъл не може да ни покаже реалността той е пестелив и от към емоции и от към нравственост и от към резултати както казва гея:)Трябва да провериш дали ннямаш в родословието болестта на тъпанара:) може пък ти да си точно такъв за каменоломнота ;D

Gita

• Member
  • *
  • Публикации: 109
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #36 -: април 03, 2012, 12:03:57 pm »
Ето линка: http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=talkabout&Number=1946577183&page=20&view=collapsed&sb=1

Хихихихи...  ;D Няма да му се сърдим на човека, все пак е с ник Котаранко и пише (отваря) тема със заглавие: "Чукане за мозъка ( IQ - Тест)"
И все пак - това е една съвсем нова информация за мене ;D - не знаех, че тестовете за интелигентност могат да се делят по пол, сексуална ориентация, цвят на кожата и прочее... :) В университета като по-консервативни учихме само, че различните видове интелигентност са: социална, математическа, креативна и т.н. и т.н.... Във всеки случай авторът определено е достигнал своята "Критична точка на тъпотията"...  ;D Не знам, какъв коефициент има Обама, но щом не чука камъни, сигурно го е докарал до към 70-80...   ::)

Ах, във връзка с тестовете за интелигентност се сетих и за още нещо от лекциите по психология... :) Според някакви изследвания повечето хора смятали за себе си, че са с ниво на интелигентност малко над средното (независимо от реалния коефициент)... :) Повярвах му на това изследване, защото и аз мислех подобно нещо за себе си...  ;D

абонатаелуд

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #37 -: април 03, 2012, 01:06:30 pm »
уважавам труда на всеки или поне се старая към това но намирам че няма нищо лошо да си самоуверен и да вярваш в себе си пък макар и да се позалъгваш малко да кажем и пак е според зависи но в случая че повечето смятаме за сбе си си за знаещи или можещи няма лошо то си показва по делата и тогава си правим изводите.Според мен добре стъпваш с леки пропуски,като например- цигански...,,ами ако бях циганин с какво съм заслужил да ме обиждат ?!:) не се впрягай просто ми е скучно ;)

под прикритие

• Member
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
« Отговор #38 -: декември 17, 2013, 01:04:17 pm »
Тук всичко е ок. Но защо Абоната не ползва препинателни знаци? Още малко проценти му трябват.  :-\