Автор Тема: как да разберем дали сме луди или не ?!  (Прочетена 8987 пъти)

абонатаелуд

• Member
  • *
  • Публикации: 79
    • Профил
    • Ел. поща
Re: как да разберем дали сме луди или не ?!
« Отговор #15 -: април 02, 2012, 02:11:51 pm »
написал си че хората които търгуват със свободата си не заслужават нито свободата си нито социална сигурност ?! :) ти нов законопроект ли вкарваш или кво ?!?!:))) свободата е особено нещо,тя се печели или в наше време би трябвало да важи закона че знанието е свобода и сила ! свободни сме да правим каквото искаме обаче не можем да правим това или онова :) само си мислите че свободата се търгува .Хората си дават вид че воюват че търгуват със свободата си или строят...главното което те вършат през целия си живот е да решават нравствени проблеми ! Туш ;)
,,нИКОГА НЕ СЪМ ВИЖДАЛ ДИВО СЪЩЕСТВО,КОЕТО ЧУВСТВА САМОСЪЖАЛЕНИE

Птицата пада премръзнала от клона...без капка съжаление към себе си...

hektor

• Member
  • *
  • Публикации: 653
    • Профил
« Отговор #16 -: април 02, 2012, 04:01:15 pm »
Отклоняваш се от темата. Давай по същество.  ;)
"Тези, които търгуват своята лична свобода срещу социална сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност и в крайна сметка остават и без двете."
Бенджамин Франклин

абонатаелуд

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #17 -: април 02, 2012, 04:33:36 pm »
хекторе :) само буташ масло в огъня за да четеш и да се посмееш :) по същество викаш а :) истината дали сме луди...е че ако сме в лудница не сме защото няма нормални:) но в царството на кьоравите и хектор е цар ;D

hektor

• Member
  • *
  • Публикации: 653
    • Профил
« Отговор #18 -: април 02, 2012, 05:23:50 pm »
Плаче ми се. Ако ми беше до смях нямаше да излизам от форума да мога да чета писанията ти. Но те отсвирих още на втория ден. Сега те чета само в тази тема.
Имаш натрупана агресия към форума. Това не става за веднъж. Или си открил/открила това място и те е напушило на смях или вече си поствал тук под друг никнейм и не си получил това от което ти си имал нужда.
Леко пробваш моя гард, което ще рече че някъде съм те уцелил.
Ако виждаш някаква корона на главата ми вземи я твоя е. Прави с нея каквото искаш. Можеш да я дадеш за старо желязо. По-скоро на пункта за предаване на хартия за вторични суровини.

Плаче ми се защото си твърде млад, а играеш игрички във виртуален форум. Както може би и повечето твои връстници, когато започне да ги пере сачмата.

На мен интереса ми към твоите графити почти се изчерпа.
Скоро ще се наложи да си търсиш други абонати.
"Тези, които търгуват своята лична свобода срещу социална сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност и в крайна сметка остават и без двете."
Бенджамин Франклин

абонатаелуд

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #19 -: април 02, 2012, 06:46:54 pm »
не знаех че мога да облъчвам :))жалко че си толкова млад и вече облъчен от агресия  ;D колкото до короната...пункта ми го затвориха защото бил в населено място ;)второ -понякога се смея на някои писания но повечето се забвлявам може би ако бях терапевт щях да помисля че абоната иска нещо или търси нещо но чака :)да падне тавана на лятното кино :)ще ти кажа как намерих този форум! седях в колата и чаках да отворят ...докато чаках гледах тв по точно нова телевизия и даваха една гостенка няква журналистка или нещо такова беше гостенка на гала.Там тя се оплакваше от някъв психопат как е тормозел и ....имаше изказване на психоложката ани владимирова ...когато се прибрах влязох в фейса и потърсих профила и и там попаднах на тази лудница :)) дори помежду другото си направих тест за интелигентност и получих смс че съм изкарал 81 точки но не казват от колко ?:) и сега не знам колко съм интелигентен :)) че така де но понеже тук никой не си приказва с мен най вероятно и да не спреш да ми четеш графитите сам ще спръ да влизам защото ми е тъпо тука никой не си приказва с мен :)

абонатаелуд

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #20 -: април 02, 2012, 06:48:49 pm »
а щях да забравя да те похваля че наистина си ме оцелил ! точно между краката обаче  ;D

абонатаелуд

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #21 -: април 02, 2012, 06:50:44 pm »
как не ти направи друго нещо впечатление !!! ти си единствения който ми пише  ;D

Gita

• Member
  • *
  • Публикации: 109
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #22 -: април 02, 2012, 07:05:11 pm »
как не ти направи друго нещо впечатление !!! ти си единствения който ми пише  ;D

А ти какво очакваш?  ;) Някои от темите, в които си писал, са на по две години стари... А най-"младата" е от преди три месеца ("Разбито семейство - има ли шанс ?!?")...
Но ето, вече не е само Хектор, който ти е писал... :)

абонатаелуд

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #23 -: април 02, 2012, 07:07:39 pm »
надявах се след като съм написал че никой друг не ми пише да се обади и друг луд но честно казано не вярвах  ;D

абонатаелуд

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #24 -: април 02, 2012, 07:14:32 pm »
щом вече не влизат луди тука защо не закрият лудницата и готово ? това е като врачуването ,първия сеанс е безплатен там лудия вече съвсем е ошашавен и му е казано че му трябва помощ и ето ти агнето готово да плаща за сеанси или както му казват там :)

Gita

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #25 -: април 02, 2012, 07:24:08 pm »
надявах се след като съм написал че никой друг не ми пише да се обади и друг луд но честно казано не вярвах  ;D
Ами аз се обадих, но честно казано ми е скучно...  ;)
йлйнлйнлйнйнйнйнн ;D ;D ;D

П.П. Забележката ти относно затваряне на лудницата не е лоша...  :) Но междувременно защо не опиташ безплатния сеанс - пари не искат...  8) ...може пък изобщо да не ти говорят за това, дали ти трябва помощ...

абонатаелуд

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #26 -: април 02, 2012, 07:43:40 pm »
честно казано ми е приятно да си лафя с теб от колкото с който и да било ;) ти какво правиш тука ?

Gita

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #27 -: април 02, 2012, 07:47:27 pm »
Аз съм стара луда и наминах да се огледам за познати...  :o ;D По-интересно е, ти какво правиш тука?  8)

абонатаелуд

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #28 -: април 02, 2012, 07:49:29 pm »
по забавно щеше да е ,,аз съм стара луда крава...,, ;D ами как какво правя аз съм луд ?!?! :)

Gita

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #29 -: април 02, 2012, 07:58:38 pm »
Тогава си вземи сесията... :) И просто им задай въпрос на терапевтите: "Как да разберем, дали сме луди"  ;D Между другото, аз предполагам, че има и такава лудост  ;) - някои се притесняват, дали няма да получат инфаркт, други се страхуват от бръмбари, трети се кахърят за световния боклук,  а четвърти се питат, дали не са луди...  8)

Аз сега ще трябва да напусна виртуалното пространство за тази вечер. Хайде, със здраве!