Автор Тема: Проблем  (Прочетена 1216 пъти)

TopBoy

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Проблем
« -: февруари 12, 2012, 09:52:59 pm »
Здравейте, момче съм на 24. Накратко моята история се състои в следното - имам доста голямо влечение към жените, но просто все си измислям някакво извинение, за да не стигна докрай. Изглеждам наистина много добре. Виждам, че съм обект на внимание за жените. В момента си нямам приятелка, а има доста кандидатки, но на мен просто или не ми е интересно или си измислям нещо друго. Подчертавам ИЗМИСЛЯМ, защото знам че е така. Търся и най-малкия недостатък във всяка откъм външен вид или държанието и. Не правя секс в рамките на големи периоди от време като месеци, а когато го правя, не мисля за това аз да изпитам удоволствие, а гледам дали партньорът ми ще ме възприеме добре, дали ще му хареса, какво мнение ще си изгради той за мен, дали ще се представя на ниво и други такива(преди да кажете,че нямам самочувствие да знаете че имам и то голямо). Обикновено стигам до актове в продължение на 2-3 часа без да свърша нито един път(не е толкова готино колкото някой ще си помисли) и се налага сам да се довърша :D (как звучи само ...), направо се чудя за какво да се блъскам цццц... И такава тя :). Казвайте луд ли съм болен ли съм има ли ми нещо ?!

hektor

• Member
  • *
  • Публикации: 653
    • Профил
Re: Проблем
« Отговор #1 -: февруари 14, 2012, 10:16:48 am »
Ей... ;D това е резултата от въвеждането на тестовете в училище.

А: луд ли съм
Б: болен ли съм
В: има ли ми нещо

Няма мърдане ти вече си определил в каква рамка да са отговорите ни.
Какво да кажа повече...
(преди да кажете,че нямам самочувствие да знаете че имам и то голямо)
Ей на пак. Преди да сме казали нещо и ти пак бързаш да се застраховаш.

Може би имаш нужда от тези затворени пространства. Интензивния живот изисква и съответната почивка за възстановяване. Искаш свое пространство в което да оставаш необезпокояван. Няма лошо в това. Лошото е че когато човек започне да слага ключалки и връзката с ключове да натежава все повече, в един хубав ден сам се оказва заключен.
"Тези, които търгуват своята лична свобода срещу социална сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност и в крайна сметка остават и без двете."
Бенджамин Франклин

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #2 -: февруари 17, 2012, 11:06:53 am »
Здравейте TopBoy!
Благодарим ви за доверието към сайта и форума!
В никнейма, който сте си избрал, както и  в споделеното от вас се вижда една основна насока, към която би следвало да се тръгне, за да намерите реално удовлетворение от близостта. Това е нагласата ви към вас самия и типа възприятие към околните. Перфекционизмът не е възможно условие, на базата, на което да се създадат приятни изживявания. Факта, че следите как ви възприема другия човек, особено в моменти на интимност, показва лабилност в самооценката, а тя е грабнакът на личността. Това, че следите за дефектите и най-малкия недостатък на другите пък е защитна стратегия на база сравнението, за което говорите в споделеното. Това е вашето фокусиране, което идва от типа себевъзприятие. По силата на това, ако другият има дефекти, то значи аз мога да съм спокоен, защото не е нужно да съм перфектен. Близостта сата съревнование и сравнение! На практика всичко това не ви позволява да изпитате истинският вкус на опознаването, интимността и радостта от споделените емоции. Можете да разчитате на подкрепа от сайта. Когато имате възможност и желнаие можете да запишете безплатната си сесия и да поговорите със специалист.
Всичко най-добро!

под прикритие

• Member
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
« Отговор #3 -: ноември 05, 2013, 11:32:12 pm »
Драги Topboy /как звучи само/,
предполагам, че изглеждаш отлично, облечен, "натокан", стойки, пози.... , но това, което не е както трябва според теб, си е просто природа. И ако си интелигентен човек, би трябвало да знаеш, когато уважаваш хората, с които правиш секс, всичко се нарежда. И е нормално. Недей да имаш глупави фикс-идеи.