Автор Тема: Желанието за секс с партньора намалява...  (Прочетена 1352 пъти)

borko88

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Здравейте, с приятелката ми сме от 5 години заедно. И двамата сме на 23. В началото всичко беше супер. Правехме го често, на различни места, различни пози ....  но с течение на времето започнахме да правим мноооого малко секс. Сега се стигна до там, че да го правим 1 път седмично и то без никакъв ентусиазъм. Един вид по задължение. Преди време много обичах секса с нея, исках да го правим постоянно /всеки ден/ но така и не сме го правили толкова често.... Не знам защо може би заради нейните чести откази мерака взе да ми минава и се стиган до там, че предпочитам да маструбирам вместо да правя секс с нея. Желанието ми си го има но не е насочено вече към нея.... нямам любовница, не съм и имал. Не знам какво да правя, вече взех да свиквам с това "безсексие". Тя изобщо не иска да прави нищо по различно от двете стандартни пози до болка познати на всички, да не говорим за френска любов. Не знам какво да правя. Преди много мислех за това но с течение на времето взех да свиквам, колкото и да не ми харесва. Сега докато пиша и се замислям, се депресирам. Какво да правя? Не съм задоволен сексуално от много време на сам. Замислял съм се за любовница и платени услуги но не там е решението. Моля някой да ми помогне :(

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Желанието за секс с партньора намалява...
« Отговор #1 -: ноември 28, 2011, 02:24:03 pm »
Здравейте!
Благодарим ви за довереието към сайта!
Споделеното от вас е от т.нар. класически проблеми. Изчерпват се постепенно взаимоотношенията, изчерпва се и влиянието на стимулите. Т.е с приятелката ви сте от доста време заедно на фона на младата ви възраст. Това предполага доста промени и в двамата ви по отношение на търсене, вкусове, желания. Същевременно, ако не сте правили никакви промени по отношение на връзката-комуникацията в нея, интересите, събитията, както и сексуалните практики, то партньорът става напълно изучена територия. Именно това го прави даденост, която не предизвиква тръпка и не води до силна възбуда, както в самото начало на връзката. Естествено това не означава, че човек би следвало да сменява партньорите си само поради изчерпване на стимулната активност. В такива ситуации и двамата партньори трябва да направят конструктивни стъпки за промени, които понякога не изискват много усилия. Затова можете да използвате безплатната си сесия тук в сайта, за да поговорите със специалист, както и възможността за сексологична консултация.
Разчитайте на нашата подкрепа!