Автор Тема: Здравейте  (Прочетена 976 пъти)

titi

• Member
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
    • Ел. поща
Здравейте
« -: ноември 07, 2011, 07:41:46 am »
С приятелят ми сме заедно от 2 години.Аз съм на 20,а той на 24.Всичко е перфектно в отношенията ни,но без 1 нещто-липсата на секс.През тези 2 год. никога не сме го правили,защото постоянно не се възбужда,а опитите са много често.Нямал е проблеми с предните си приятелки.АЗ ЛИ СЪМ ПРОБЛЕМА?Работата му не е натуварваща,няма някакви проблеми,нито е болен.Моля,дайте ми съвет.На какъв лекар да отидем,някакви лекарсва да му взема???

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Здравейте
« Отговор #1 -: ноември 07, 2011, 11:05:42 am »
Здравейте  titi!
Благодарим Ви за доверието към форума!
Сексуалната интимност е твърде деликатно поле, защото в него се наместват и самооценката ни, и личностови характеристики, както и идеята за това как би ни възприел партньора. Затова, нито прекаленото фокусиране е добър механизъм за решаване на проблема, нито неглижирането и вкарването в статут на тайна би помогнало. В тази ситуация ви е необходим специалист сексолог, както и разговор с психолог. Важно е приятелят ви да има желнаие за подобни разговори. И тъй като не рядко хората изпитват неудобство, по-лесният и освобжождаващ първоначален вариант е анонимността. Можете и двамата да използвате безплатните си сесии тук в сайта, както и да разгледате възможността за структурирана сексологична консултация, в която получавате конкретни практически задачи.