Автор Тема: "Средностатистическата форумка"  (Прочетена 4880 пъти)

Gita

• Member
  • *
  • Публикации: 109
    • Профил
    • Ел. поща
Re:"Средностатистическата форумка"
« Отговор #15 -: февруари 20, 2011, 05:02:44 pm »
Единственото, което исках да отбележа е, че Емпрес дори не е писала в темата ти, въпреки забележителното старание от твоя страна... А ти по неведоми причини правиш обобщения от рода на: "Винаги се чувства лично засегната"...

Странна логика имаш... Не знам, с кои аргументи отсичаш, кой се чувства оценен, недооценен т.н.... Нелеп е и извода, че съм се съгласила с "всичко останало" при положение че съм споменала, че не съм прочела целия "портрет"...

Изглежда се налага да съм по-директна, за да няма недоразумения...
Не съм прочела портрета, който би трябвало да описва Емпрес. Изпитах тотално отегчение и недоумение, с каква цел си отворил темата...
(И имам известни съмнения, че не съм единствената отегчена... :-\ )
« Последна редакция: февруари 20, 2011, 05:05:08 pm от Gita »

diplodon

• Member
  • *
  • Публикации: 296
    • Профил
« Отговор #16 -: февруари 20, 2011, 05:44:44 pm »
Странна логика имаш... Не знам, с кои аргументи отсичаш, кой се чувства оценен, недооценен т.н....
Гита, чудесно ми 'подаваш' :D. Тоя път това е голов пас и аз ще вкарам на празната врата:

Второ, СиДи, аз не нападам теб бе, миличък! Ти нямаш грам вина за ставащото! Къде тръгна да си ходиш?! Яд ме е на разните там Гинка, Минка и Маринка, дето утре ще влязат във форума и след пет великолепни и смислени поста на други хора, оная пак ще си тропа с краче: „Ама искам СиДи-то да каже кво мисли.” Все едно казват на останалите: „Пишете си вие, ама сте пълнеж. Нека си дялкат чираците, ама ние сакаме майстора.” Просто не е честно към усилията на другите да помогнат. Аз не съм сред най-ревностните помагачи, за да имам някакви претенции – 200 поста за три години са доста рехава заявка от моя страна да бъда мотиватор на каквото и да било. Мъчно ми е обаче за хората, които лично аз много харесвам – Гита, Пилигрим, Хектор... (от редовно, задълбочено и добронамерено пишещите). Мисля, че те не получават всичкия възторжен отклик, който заслужават. (И Миси и Кори още не мога да прежаля, но там случаят е друг.) Накърнено е не чувството ми за суета и собствена значимост, а чувството ми за справедливост.

Или с други думи т. 35. Любезна и състрадателна е. Горката как съжалява хората и се бори за справедливост :D

Изглежда се налага да съм по-директна, за да няма недоразумения...Не съм прочела портрета, който би трябвало да описва Емпрес. Изпитах тотално отегчение и недоумение, с каква цел си отворил темата... (И имам известни съмнения, че не съм единствената отегчена... :-\ )
Не била прочела портрета, обаче се отегчила ??? Излиза че си се отегчила като си разбрала че става въпрос за empress :D

Разбира се че не си единствената отегчена. Всеки който разпознае И себе си, би се 'отегчил' ;)
Роди ме мамо тъпа, аз сама ще се изруся !!!

zagadka

• Member
  • *
  • Публикации: 47
    • Профил
« Отговор #17 -: юни 09, 2011, 10:43:24 am »
извинявам се,че ни в клин ,ни в ръкав се меся
Но подобни спорове са дребнави и с нищо и никому ненужни.
Аз съм нова тук,нямам симпатии към никого и никого не защитавам
Просто мисля,че всеки от нас има различни нужди и за един успокояващо е едно,за друг-друго.Не трябва да се казва "този е по-активно успокояващ,другия по-малко"
Недейте така-изморително е все да се дебенм и спорим,да се състезаваме в безмислени надпревари,да се надцакваме...нали всички искаме едно и също-ДА СЕ ЧУВСТВАМЕ ДОБРЕ!
На мен ми е достатъчно зле за да си позволя да кажа,че спора е наистина безмислен-да ни пази Господ от наистина големите проблеми!
Хубав ден

diplodon

• Member
  • *
  • Публикации: 296
    • Профил
« Отговор #18 -: юни 09, 2011, 12:52:19 pm »
Споко, ние си 'разчистихме сметките' и като гледам те вече не влизат, явно ги прогоних. Можеш и да разбереш защо, ако препрочиташ темите. 
Роди ме мамо тъпа, аз сама ще се изруся !!!

Gita

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #19 -: юли 31, 2011, 01:09:23 pm »
Споко, ние си 'разчистихме сметките' и като гледам те вече не влизат, явно ги прогоних. Можеш и да разбереш защо, ако препрочиташ темите. 

Не си ни "прогонил", Дипло... :)  просто всеки крачи по задачи... Например, ние преди няколко месеца осиновихме нашата малка госпожица, което доста промени ритъма ни...

zagadka

• Member
  • *
  • Публикации: 47
    • Профил
« Отговор #20 -: юли 31, 2011, 07:24:06 pm »
Ей,Гита,това е чудесна новина!
Да сте живи и здрави и вие и малката принцеса!

VILLI

• Member
  • *
  • Публикации: 264
    • Профил
« Отговор #21 -: август 02, 2011, 09:56:07 am »
Гитааааа, много, много се радвам за теб  :) :) :)
Сигурна съм, че дъщеря ви е точно където трябва .
Много, много успех. И търпение, де .... с глезанчето  :)

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #22 -: август 05, 2011, 10:35:44 am »
Гита, поздравяваме ви за прекрасното събитие и ви желаем много търпение и прекрасни емоции с малката госпожица! :)

Gita

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #23 -: август 11, 2011, 12:04:38 pm »
Благодаря ви от сърце! :) Вие съпреживяхте голяма част с менe... Малката госпожица е страхотна! По-скоро тя трябва да има търпение с нас, отколкото ние с нея... ;) Много е добричка, умна и красива!  :) Видимо се чувства добре у дома и всички сме много щастливи... Въпреки, че напоследък нещо не можем да се наспиваме като хората...  8) Още веднъж мерси и хубав ден от мен! :)