Автор Тема: "Средностатистическата форумка"  (Прочетена 3384 пъти)

diplodon

• Member
  • *
  • Публикации: 296
    • Профил
"Средностатистическата форумка"
« -: февруари 18, 2011, 08:27:08 pm »
Темата която отварям е провокирана от последният пост на empress в темата на stammer. Попаднах на много интересни характеристики на "средностатистическата форумка", повечето от които явно идеално пасват на нейният профил:

1.   Тя е най-красива и умна.
2.   Знае и 2 и 200.
3.   Тя е перфектна домакиня. Прави всичко помеждудругото.
4.   Тя спортува редовно поне 3 пъти в седмицата.
5.   Винаги се храни здравословно.
6.   Медитира и ходи на йога.
7.   Ходи поне веднъж седмично на фризьор, козметик и масаж за да поддържа перфектната си визия.
8.   Не обича да й е мръсно и поддържа перфектния ред у дома.
9.   Винаги е точна и не закъснява.
10.   Винаги си прави списък с нещата, които и трябват и си записва всичко в тефтерче.
11.   Има 5 висши образования, говори свободно 14 езика и на добро ниво хинди и суахили.
12.   Забременява след 30 защото преди това е трябвало да изгради солидна кариера.
13.   Има най-добрата свекърва на света.
14.   Имала е 50-тина сексуални партньори - какво е това 2-3-ма - "беднотийка".
15.   Мъжът й е най-романтичния, чист и спретнат съпруг.
16.   Мъжът й е най-добрият любовник, не се заглежда по други жени и я желае постоянно.
17.   Тя получава по 10 оргазма всеки път.
18.   Тя никога не му изневерява.
19.   И мъжът й никога, ама никога не би й изневерил.
20.   Никога не рови в телефона или джобовете му.
21.   Знае всичко за него и той за нея. Тайните между тях са табу.
22.   Има пълна и неограничена свобода.
23.   Не е финансово зависима от мъжа си и никога не иска пари от него.
24.   Въобще не й липсва свободата и безгрижното време.
25.   Работи най-прекрасната работа, която я удоволетворява напълно. Има най-готиния шеф.
26.   Винаги е заобиколена от злобни и завистливи колежки, които говорят по неин адрес.
27.   Затова пък всичките й приятелки са страшно мили и отзивчиви, никога не си говорят зад гърба, винаги са всеотдайни и готови да помогнат.
28.   Тя не им завижда за по-хубавото гадже, или кола или къща или гримове или дрехи. Това са дреболии.
29.   Тя е лоялна, толерантна и отзивчива.
30.   Тя е много е оправна.
31.   Компетентна е по абсолютно всички въпроси.
32.   Веднъж отвори ли си устата и няма спиране.
33.   Пише винаги на кирилица без нито една правописна грешка.
34.   Започва изреченията си с авторитетното "Бих те посъветвала..."
35.   Любезна и състрадателна е. Винаги се обръща към себеподобните най-искрено с "О, миличка..."
36.   Винаги е вежлива и търпелива, изслушва внимателно.
37.   Не дели потребителите на стари и нови.
38.   Винаги е мила и любезна с новаците.
39.   Никога не се бъзика с тях. Услужливо дава съвети и линкове.
40.   Не се заяжда, просто чувството й за хумор е по-оригинално, а другите си мислят, че е злобна.
41.   Не обижда никого конкретно, а прави обощения - по-възпитано е.
42.   Никога не си изпуска нервите и не изпада в депресии - това е типична черта за мъжете.
43.   Никога не си отмъщава, забравя на минутата стореното зло.
44.   Никога не клюкари зад гърба на своите колежки-форумки по кюто и скайпа. Тя е "над тези неща"
45.   Тя не води дълги и безпочвени разговори, а такива на високоинтелектуално равнище. Два пъти в годината Кралицата Майка Елизабет ІІ дава чаен прием в нейна чест.
46.   Ходи 2 пъти седмично на психо-аналитик, а през останалото време психо анализира проблемите на другите.
47.   Има диплома за психолог с тясна специалност брачен консултант и втора специалност - сексолог.
48.   Способна е чрез съвети да спаси нечий брак, да дресира нечия свекърва, зълва и т.н.
49.   В следствие на всички тези нейни психологически дарби и умения тя се радва на перфектен, здрав като крепост брак, който може да служи за пример на всички.
50.   Затова въпреки че стои до 2:00 във форума, това не и пречи сутрин в 7:00 да изпрати съпруга за работа с целувка и "Приятен ден, любов моя!"
Роди ме мамо тъпа, аз сама ще се изруся !!!

a dali e taka

• Гост
Re:"Средностатистическата форумка"
« Отговор #1 -: февруари 18, 2011, 09:23:25 pm »
Много ме разочарова с тази тема :-\ До преди малко имах друго мнение за теб,макар че провокираш.Дори на мен ми действаше доста терапевтично.Но ти си знаеш.Аз няма да защитавам Емпресс,тя може и сама.Но...безмислено е.Все пак се намираме в сайт за терапевтична помощ,а не някое от онлайн изданията с опция за коментари под темата ;)

diplodon

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #2 -: февруари 18, 2011, 09:52:04 pm »
Много ме разочарова с тази тема :-\ До преди малко имах друго мнение за теб,макар че провокираш.
Ако си забелязала, за разлика от empress, нямам за цел да очаровам който и да било тук. Още повече поклоннички на въпросната. 

Аз няма да защитавам Емпресс,тя може и сама.
Разбира се че може да се защити сама, все пак тя е "уникално ерудирана" и ти "не можеш да се мериш с нея". Сигурен съм че тя има какво да каже, макар че нямам нужда от обясненията и.

a dali e taka

• Гост
« Отговор #3 -: февруари 19, 2011, 02:16:00 am »
Да,ти нямаш за цел да очароваш когото и да било :)Твоята цел е да отблъскваш,но що ли пък си мисля,че има друго скрито послание?Факт е,че на мен тя ми помага със съветите си,както и на други.Ти също го правиш,колкото и изкривена да ти е помощта.Провокираш отчаяния към някаква битка,в която забравя за проблема си и започва да се отбранява.Не знам,аз така го почувствах.Но няма нужда да нападаш така,грубо е.Аз не съм подходяща да се намесвам във вашия спор,но според мен ти можеш да помагаш тук.Ако разбира се,имаш желание за това...

Absolute.Beginner

• Гост
« Отговор #4 -: февруари 19, 2011, 02:48:36 am »
Това се отнася за един друг форум.
Нова съм тук, но ми се струва, че потребителките имат по-различен профил.

diplodon

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #5 -: февруари 19, 2011, 12:57:10 pm »
Това се отнася за един друг форум.
Нова съм тук, но ми се струва, че потребителките имат по-различен профил.
Разбира се че това не е профила на средностатистическата форумка, а на това каква се изкарва. В случаят пък съвсем ясно е кой визирам. Ирония му се вика ;)

Но няма нужда да нападаш така,грубо е...
Да нападам!? Доколкото разбирам от самата empress, би трябвало почти всичко казано да отговаря за нея, защо тогава това да е нападка!? В този смисъл мога да добавя още една характеристика: "Винаги се чувства лично засегната във всички теми и постове"

Gita

• Member
  • *
  • Публикации: 109
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #6 -: февруари 19, 2011, 09:11:13 pm »
Диплодон, явно ти е много скучно и се чудиш с какво да се занимаваш...

diplodon

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #7 -: февруари 20, 2011, 11:54:06 am »
Диплодон, явно ти е много скучно и се чудиш с какво да се занимаваш...
Искаш ли да добавиш нещо или и ти смяташ че профилът и е изчерпателен!?

Gita

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #8 -: февруари 20, 2011, 03:42:53 pm »
Извинявай, прегледах темата ти по диагонал и се зачудих, каква е целта и... В други свои постове възмутено намекваш, как Емпрес насочвала дискусиите върху себе си, а точно ТИ отваряш тема специално за нея...  ;D
Разгледах мненията ти из форума - изглежда повечето от тях са посветени на Емпрес...

И за да не съм съвсем извън топика... Имам една забележка относно портрета... Не го прочетох целия, но ми направи впечатление допълнението:

В този смисъл мога да добавя още една характеристика: "Винаги се чувства лично засегната във всички теми и постове"[/b]

Не забелязах, Емпрес да се е засегнала в темата ти, както и "във всички останали теми и постове"...  
« Последна редакция: февруари 20, 2011, 03:58:11 pm от Gita »

diplodon

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #9 -: февруари 20, 2011, 04:46:35 pm »
Имам една забележка относно портрета... Не го прочетох целия, но ми направи впечатление допълнението: "Винаги се чувства лично засегната във всички теми и постове"

Не забелязах, Емпрес да се е засегнала в темата ти, както и "във всички останали теми и постове"...  
Чудесно, значи си съгласна с всичко останало, и аз така си мислех ;) Допълнението ако искаш може да го преправя така че да звучи по-правилно: "Винаги се чувства недооценена на фона на CDman". Така добре ли е!? ::)

Gita

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #10 -: февруари 20, 2011, 05:02:44 pm »
Единственото, което исках да отбележа е, че Емпрес дори не е писала в темата ти, въпреки забележителното старание от твоя страна... А ти по неведоми причини правиш обобщения от рода на: "Винаги се чувства лично засегната"...

Странна логика имаш... Не знам, с кои аргументи отсичаш, кой се чувства оценен, недооценен т.н.... Нелеп е и извода, че съм се съгласила с "всичко останало" при положение че съм споменала, че не съм прочела целия "портрет"...

Изглежда се налага да съм по-директна, за да няма недоразумения...
Не съм прочела портрета, който би трябвало да описва Емпрес. Изпитах тотално отегчение и недоумение, с каква цел си отворил темата...
(И имам известни съмнения, че не съм единствената отегчена... :-\ )
« Последна редакция: февруари 20, 2011, 05:05:08 pm от Gita »

diplodon

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #11 -: февруари 20, 2011, 05:44:44 pm »
Странна логика имаш... Не знам, с кои аргументи отсичаш, кой се чувства оценен, недооценен т.н....
Гита, чудесно ми 'подаваш' :D. Тоя път това е голов пас и аз ще вкарам на празната врата:

Второ, СиДи, аз не нападам теб бе, миличък! Ти нямаш грам вина за ставащото! Къде тръгна да си ходиш?! Яд ме е на разните там Гинка, Минка и Маринка, дето утре ще влязат във форума и след пет великолепни и смислени поста на други хора, оная пак ще си тропа с краче: „Ама искам СиДи-то да каже кво мисли.” Все едно казват на останалите: „Пишете си вие, ама сте пълнеж. Нека си дялкат чираците, ама ние сакаме майстора.” Просто не е честно към усилията на другите да помогнат. Аз не съм сред най-ревностните помагачи, за да имам някакви претенции – 200 поста за три години са доста рехава заявка от моя страна да бъда мотиватор на каквото и да било. Мъчно ми е обаче за хората, които лично аз много харесвам – Гита, Пилигрим, Хектор... (от редовно, задълбочено и добронамерено пишещите). Мисля, че те не получават всичкия възторжен отклик, който заслужават. (И Миси и Кори още не мога да прежаля, но там случаят е друг.) Накърнено е не чувството ми за суета и собствена значимост, а чувството ми за справедливост.

Или с други думи т. 35. Любезна и състрадателна е. Горката как съжалява хората и се бори за справедливост :D

Изглежда се налага да съм по-директна, за да няма недоразумения...Не съм прочела портрета, който би трябвало да описва Емпрес. Изпитах тотално отегчение и недоумение, с каква цел си отворил темата... (И имам известни съмнения, че не съм единствената отегчена... :-\ )
Не била прочела портрета, обаче се отегчила ??? Излиза че си се отегчила като си разбрала че става въпрос за empress :D

Разбира се че не си единствената отегчена. Всеки който разпознае И себе си, би се 'отегчил' ;)

zagadka

• Member
  • *
  • Публикации: 47
    • Профил
« Отговор #12 -: юни 09, 2011, 10:43:24 am »
извинявам се,че ни в клин ,ни в ръкав се меся
Но подобни спорове са дребнави и с нищо и никому ненужни.
Аз съм нова тук,нямам симпатии към никого и никого не защитавам
Просто мисля,че всеки от нас има различни нужди и за един успокояващо е едно,за друг-друго.Не трябва да се казва "този е по-активно успокояващ,другия по-малко"
Недейте така-изморително е все да се дебенм и спорим,да се състезаваме в безмислени надпревари,да се надцакваме...нали всички искаме едно и също-ДА СЕ ЧУВСТВАМЕ ДОБРЕ!
На мен ми е достатъчно зле за да си позволя да кажа,че спора е наистина безмислен-да ни пази Господ от наистина големите проблеми!
Хубав ден

diplodon

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #13 -: юни 09, 2011, 12:52:19 pm »
Споко, ние си 'разчистихме сметките' и като гледам те вече не влизат, явно ги прогоних. Можеш и да разбереш защо, ако препрочиташ темите. 

Gita

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #14 -: юли 31, 2011, 01:09:23 pm »
Споко, ние си 'разчистихме сметките' и като гледам те вече не влизат, явно ги прогоних. Можеш и да разбереш защо, ако препрочиташ темите. 

Не си ни "прогонил", Дипло... :)  просто всеки крачи по задачи... Например, ние преди няколко месеца осиновихме нашата малка госпожица, което доста промени ритъма ни...