Автор Тема: Темата на WALL-E  (Прочетена 11997 пъти)

WALL-E

• Member
  • *
  • Публикации: 77
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Темата на WALL-E
« Отговор #45 -: февруари 08, 2011, 09:13:34 am »
Към Емпрес

за да не губиш много пари четейки мнението ми искам да коментирам само една фраза която си подчертала в цитираното от теб:

Няма да обиждам горките квакащи земноводни, но за тяхното съществуване е нужна тиня. Орлите имат нужда от скали.

В тинята живее много разнообразна флора и фауна. На скалите можеш да намериш основно курешки от орли и почти нищо друго.

hektor

• Member
  • *
  • Публикации: 653
    • Профил
« Отговор #46 -: февруари 08, 2011, 10:00:48 am »
...само да ти припомня че CDman спря да пише точно заради теб ;)

Я чакай, чакай... ти diplodon говорител на CDman ли се явяваш или го казваш това на база твои наблюдения и умозаключения. Нека да изясним това. Не знам дали CDman ти е оставил топлата skype връзка, но попитай го моля защо все пак си тръгна. Все пак CDman е широко скроен човек, човек който допуска мнения противоречащи на неговото, човек който съзнава че това е форум и че в дискусията може да отстоява своята позиция. Така както навремето в древния Рим във форума хора са умирали пребивани от тълпата с думите "Аз съм римски гражданин".
Или CDman е едно малко обидчиво човече, което странно защо изчезна точно когато обсъждахме реална среща на форума.

към WALL-E,
хехе личи си кой живее в тинята и кой някога през живота си е бил на скалите. На истински скали.
"Тези, които търгуват своята лична свобода срещу социална сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност и в крайна сметка остават и без двете."
Бенджамин Франклин

hektor

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #47 -: февруари 08, 2011, 10:21:05 am »
Сега след като прочетох и другите теми във форума...
Мисля че след дружната мъжка намеса той заприличва на онези форуми към статиите от онлайн вестниците, където летят пръски от слюнки и в един момент темата отива към вечно болните теми на нацията. Все велики и особено важни теми, които трябва да заглушат всичко наоколо, особено сектор "Б", които са от другаде.
Жалка картинка момчета, жалка. Всеки има насъбрано в кофата ама някои си я изсипват не където трябва.
Явно тези слънчеви зимни дни са активизирали тинята.
"Тези, които търгуват своята лична свобода срещу социална сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност и в крайна сметка остават и без двете."
Бенджамин Франклин

WALL-E

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #48 -: февруари 08, 2011, 11:47:34 am »
хехе личи си кой живее в тинята и кой някога през живота си е бил на скалите. На истински скали.

На върха можеш да отидеш с летене и пълзене - знаеш нали. Впрочем за летенето може и сега да научаваш.

Докато чете това мнение загуби 53 лв и 17 ст. Дзън!

VILLI

• Member
  • *
  • Публикации: 264
    • Профил
« Отговор #49 -: февруари 08, 2011, 11:52:21 am »
Ама ти наистина си се заяждаш така, за спорта. Какви са тези твои безсмислици. В началото набра добре, но сега вече си смешен. Коригирай малко  ;).

За да си интересен. :)

WALL-E

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #50 -: февруари 08, 2011, 11:56:54 am »
Гениално Вили. Гениално. Как ти идват на ума толкова умни мисли ? Не е истина направо!

hektor

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #51 -: февруари 08, 2011, 12:09:45 pm »
Ха-ха-ха послушай Вили и коригирай мерника.
Бенджамин Франклин

VILLI

• Member
  • *
  • Публикации: 264
    • Профил
« Отговор #52 -: февруари 08, 2011, 12:35:27 pm »
Хахахаха... ами идват ми на ума умни мисли понякога. ;D

Просто днес съм в добро настроение. ;D

diplodon

• Member
  • *
  • Публикации: 296
    • Профил
« Отговор #53 -: февруари 08, 2011, 01:06:48 pm »
Я чакай, чакай... ти diplodon говорител на CDman ли се явяваш или го казваш това на база твои наблюдения и умозаключения.
Кога спря да пише той!? Дали не е след като empress избухна стрещу него когато щяхте да се събирате!? Пък ако те устройва, вероятно за категоричното му оттегляне допринесе и ти тогава:

Слушай пич,
Не бих ти отговорил ако за пореден път ти самия не връщаше темата към твоята особа. Разбери! Не ни трябваш ти, трябва ни човека от фоторобота. Не ни трябва шоу, не ни трябват анализи, не ни трябват организатори на скайп срещи.
Та...още ли ти е странно, че "изчезна точно когато обсъждахме реална среща на форума" ???
Роди ме мамо тъпа, аз сама ще се изруся !!!

hektor

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #54 -: февруари 08, 2011, 02:16:45 pm »
Ами предполагам когато си ровил за нужния цитат в онази тогавашна тема си се зачел тук там. И сигурно ти е направило впечатление колко време и постове бяха отделени на личността на CDman, когато всъщност темата беше за нещо което да направим общо, заедно.
Очевидно търсиш виновен за оттеглянето на CDman. В същото време сам си отговаряш на повечето въпроси. Може би е добре да изкажеш обвиненията си не така лаконично. Така поне ще имаме възможност да се защитим, да изкупим вината си някакси. Е няма да върнем CDman. Но поне ще има някакъв смисъл да го обсъждаме след като не е вече активен член.

ПС: Замислих се, каква ли е ролята му като пасивен член???
Бенджамин Франклин

WALL-E

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #55 -: февруари 08, 2011, 04:06:50 pm »
Хахахаха... ами идват ми на ума умни мисли понякога.

Понякога може би но не и днес. 

diplodon

• Member
  • *
  • Публикации: 296
    • Профил
« Отговор #56 -: февруари 08, 2011, 05:09:05 pm »
Мислех да ползвам новата тема за да продължа, но така или иначе спе почнали тук, а и самата тема няма особен смисъл и беше отворена по-скоро нарочно от WALL-E, така че...
Ами предполагам когато си ровил за нужния цитат в онази тогавашна тема си се зачел тук там. И сигурно ти е направило впечатление колко време и постове бяха отделени на личността на CDman, когато всъщност темата беше за нещо което да направим общо, заедно.
Я, интересно. И кой викаш повдигна темата за него!? Дали не беше empress...

Очевидно търсиш виновен за оттеглянето на CDman. В същото време сам си отговаряш на повечето въпроси. Може би е добре да изкажеш обвиненията си не така лаконично. Така поне ще имаме възможност да се защитим, да изкупим вината си някакси. Е няма да върнем CDman. Но поне ще има някакъв смисъл да го обсъждаме след като не е вече активен член.
Какъв виновен да търся, като то е повече от явно че той спря да пише заради вас двамата. Цялата тема ли да ти пейстна за да не съм толкова лаконичен!? И ако аз съм говорител на CD, то ти на empress ли си!? Понеже тя не може да падне на нашето ниво, сега гледа извисено отгоре и те е назначила за неин защитник!?

ПС: Замислих се, каква ли е ролята му като пасивен член???
Ролята му идеално се изземва в момента от WALL-E, може би затова empress не може да се примири че се е появил друг подобен нему, който да нарани императрицата :D
Роди ме мамо тъпа, аз сама ще се изруся !!!

hektor

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #57 -: февруари 08, 2011, 06:11:25 pm »
Ех, CDman та CDman...
"друг подобен нему" много Библейско ми звучи.

Ако CDman си е тръгнал и заради мен то е било заради реплики само в рамките на форума и дискусиите в него. Без лични съобщения, без мейли и тем подобни интриги.

Бенджамин Франклин