Автор Тема: Мисля, че имам СЕРИОЗЕН проблем!!!  (Прочетена 4725 пъти)

empress

• Member
  • *
  • Публикации: 361
    • Профил
Re: Мисля, че имам СЕРИОЗЕН проблем!!!
« Отговор #15 -: септември 04, 2010, 12:18:11 pm »
Ъ, махмурлук! Първото условие за него е алкохолът да ти стигне  ;) А аз на третата заран бях в насипно състояние понеже устата ми мля 38 часа, сметнах ги. Направо атомните връзки ми се разкъсаха от говорене!  ;D

Айде, аз поемам по пътищата. До вторник съм без комп, но след това...  :)
Хубави празнична тридневка ви желая!
Или извади тръна, или не се оплаквай, че ти боцка.

hektor

• Member
  • *
  • Публикации: 653
    • Профил
« Отговор #16 -: септември 05, 2010, 01:06:50 am »
Привет!
Знаех си че СЕРИОЗНИЯ проблем на piligrim е всъщност нещо друго. Нещо което излиза само при мириса на "Сливенска перла" в комбинация с дъха на влага носещ се от летните треви привечер и пушек от тлееща жар. Знаех си ;D
И... Вили, piligrim наистина само привидно може да е високопарен. От участието му тук във форума си личи че всъщност зад външноста си носи поетична душа.
Знаех си и че ще успея да изкарам някоя и друга усмивка. Но моля не се вързвайте на моето плещене. Че и да ме архивирате ;) ;D
Бих искал да кажа няколко думи за e-therapy... Имах един френд, който ме е изкарвал от кожата ми не веднъж и не знам дали е било добре това че съм го познавал или щях да си живея мноого по-добре отколкото ако не бях го познавал. Мисля че e-therapy се нагърбват с подобна роля и то професионално. Човъркат рани, провокират... но не се съмнявам че са водени от благородни мотиви. Само дето битката с времето и динамиката не е лека. И колкото и опитен ездач да си и да си винаги "on top". Ако не можеш да седнеш край огъня, като нашите архи-пра-образи, да омоташ главата и да развържеш езика докато дъвчеш нещо току що извадено от жарта, то ако не можеш от време на време да слизаш до това ниво... трябва да си пуснеш "Bensonhurst blues" и да се замислиш.
И макар че вашите души са скитали по звездното небе след употребата на гъби, моя дух остава неудовлетворен, не заради гъбите и не заради стъклото "Сливенска перла"... ами заради онзи див копнеж по... (тука се римува с Филипините ;) )
Цитат
... възхитителната идея за планината си е хард-кор отвсякъде. И аз си представях тежък преход, фереджета край огъня, сланинка в жарта...
Братя и сестри с лъвски сърца няма защо да формулирате, да осъзнавате и прочие лениви занимания. Не се хабете в послеписи. Срещите са живи докато искаме да ги има.
"Тези, които търгуват своята лична свобода срещу социална сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност и в крайна сметка остават и без двете."
Бенджамин Франклин

empress

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #17 -: септември 07, 2010, 07:10:43 pm »
... няма защо да формулирате, да осъзнавате и прочие лениви занимания.
Защо, Hektor? Те емоциите са като бебчета - излиза нещо от теб, цвърчи, радва се (или квичи и ака  ;D), на теб ти става едно мило, иска ти се да го гушнеш и да си го кръстиш някак...  ;D ;D ;D

Срещите са живи докато искаме да ги има.
Еми-и-и... зарязахме там важен член на отряда. (За скаричката говоря.  :P) Ако искате, да се върнем да го спасим!  :P ;D ;D

hektor

• Member
  • *
  • Публикации: 653
    • Профил
« Отговор #18 -: септември 08, 2010, 11:43:41 pm »
... няма защо да формулирате, да осъзнавате и прочие лениви занимания.
Защо, Hektor? Те емоциите са като бебчета - излиза нещо от теб, цвърчи, радва се (или квичи и ака  ;D), на теб ти става едно мило, иска ти се да го гушнеш и да си го кръстиш някак...  ;D ;D ;D

;D ;D ;D Да бе да ;D Помня като видях моя син за първи път, като ми го показа акушерката в родилния дом, веднага след раждането. Приличаше на Дарт Вейдър, като му свалиха шлема ;D И естествено ми вика "На Вас прилича!" ;D ;D

Срещите са живи докато искаме да ги има.
Еми-и-и... зарязахме там важен член на отряда. (За скаричката говоря.  :P) Ако искате, да се върнем да го спасим!  :P ;D ;D
Ааа не... шапки долу пред безпримерния подвиг и едноминутно мълчание за свидната жертва.
Ще намерим друг доброволец, който да влезе в огъня отново.
Следващия път ше настоявам да вдигнем малко надморската височина ;) Така че мислете му...
« Последна редакция: септември 09, 2010, 12:07:41 am от hektor »
"Тези, които търгуват своята лична свобода срещу социална сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност и в крайна сметка остават и без двете."
Бенджамин Франклин

Gita

• Гост
« Отговор #19 -: септември 09, 2010, 04:49:33 pm »
...
« Последна редакция: декември 02, 2010, 03:57:09 pm от Gita »

empress

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #20 -: септември 09, 2010, 10:20:16 pm »
Еmpress, нали ще изчакаш субтитрите за филмчето?
О, чакам, не съм се залетяла!  :)  И моят органайзер изнемогва напоследък, така че...

И не се мъчи с разни там ванилови и знам ли какви други заместители... ;) - според Алън Кар те само усложняват ситуацията...
Споко, Ги ;D, пуша си съвсем пълноценно! Тя ванилова-ванилова, ама нищо не й липсва - ни катранец, ни никотин... Не мога да се излагам със заместители аз!  ;D ;D ;D

Послеписецо...
Не, обърни внимание, не е "послеписец", а "послеПИСОписец" - така става с към 200 пункта по-смешно!  ;D ;D ;D
Piligrim, печелиш приза за дума на годината!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

[Следващия път ше настоявам да вдигнем малко надморската височина ;)
От последната експедиция, на която съм ходила, съм изпушила 73 000 цигари, така че... Ако Соколският манастир беше на 940 м надморска височина, то с Императора знаем едно прелестно кръчме горе край Бистрица - пада се на 990 м надм. височина.  ;D ;D ;D Ей на, вдигаме. Ако има навити, да почваме записванията!  ;D
« Последна редакция: септември 09, 2010, 10:27:29 pm от empress »

абонатаелуд

• Member
  • *
  • Публикации: 79
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #21 -: април 02, 2012, 07:35:17 pm »
отиди да живееш на село където няма светофари ;D
,,нИКОГА НЕ СЪМ ВИЖДАЛ ДИВО СЪЩЕСТВО,КОЕТО ЧУВСТВА САМОСЪЖАЛЕНИE

Птицата пада премръзнала от клона...без капка съжаление към себе си...