Автор Тема: Работното ви време...  (Прочетена 5496 пъти)

SickBrain

• Гост
Работното ви време...
« -: ноември 27, 2005, 04:14:49 pm »
По едно време имахте часове и в 21:00, сега гледам само от 10:00 до 17:00, събота и неделя няма. Клиентите ви който работят на пълен работен ден, нямат шанс! :)

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
отговор
« Отговор #1 -: ноември 27, 2005, 06:32:08 pm »
Здравейте! Радваме се, че имаме съобщение от Вас. Пишете кога бихте желали да запишете час и това ще бъде съгласувано с програмата и заетостта на психолозите. До скоро:)

mimi

• Гост
vupros
« Отговор #2 -: май 05, 2006, 10:13:41 am »
iskam on liain razgivor s psiholog no ne mi e iasno kak stava

Vqra

• Гост
Работното ви време...
« Отговор #3 -: май 08, 2006, 04:37:16 pm »
Всичко е описано на страниците на сайта, но аз мога да набележа алгоритъма:) Разбира се, ако някъде съм объркала, администратора ще ме поправи :) Първо се регистрираш, след това въвеждаш код от карта за електронно разплащане, и тогава можеш да си запазиш час за терапия с психолог. Разговорът се провежда под формата на чат в реално време. Надявам се да съм била полезна:)

Vqra

• Гост
Работното ви време...
« Отговор #4 -: май 08, 2006, 04:56:08 pm »
Мими, сега като се поразгледах из потребителската част и видях, че всичко си е описано. След като се регистрираш и влезеш в потребителската си част, прочети опцията "Упътване". Там всичко е обяснено :)

Anonymous

• Гост
Работното ви време...
« Отговор #5 -: май 16, 2006, 11:22:11 am »
а има ли безплатен разговор? :)

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Отговор
« Отговор #6 -: май 17, 2006, 11:45:27 pm »
Безплатни са тестовете, паралелно с попълването, на които можете да споделите и проблема си. След попълването на въпросниците получавате и резултати-анализ от оперативния психолог. Наред с това има и свободен чат, който е активен от 10 до 11ч. понеделник, сряда и петък.