Автор Тема: На какво може да се дължи всичко това?  (Прочетена 1775 пъти)

Stereohope

• Member
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
    • Ел. поща
На какво може да се дължи всичко това?
« -: август 07, 2010, 02:25:30 pm »
От три месеца имам шум в главата (най-силно сутрин и вечер) понякога дори и болка. Когато е така се изнирвям много лесно.Ходих на доктори, но не успяха да ми поставят точна диягнозя и лечение, и не разбраха от какво е шума. Правих сумати изследвания на урина, пълна кръвна картина. Резултатите бяха перфектни освен, че имам завишени нива на триглицеридите, натрия, калиа, холестерола и т.н., от време на време имам високо кръвно и не мога да спя. На какво може да се дължи всичко това?

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Re: На какво може да се дължи всичко това?
« Отговор #1 -: август 09, 2010, 10:51:24 am »
Здравейте!
Не бихме могли да поставим диагноза на база споделеното от Вас, тъй като това не е професионално. Това, което ние можем да направим е да Ви предложим разговор с психолог и психологическа подкрепа за споделеното от Вас преди време отново тук във форума. Понякога стресовите събития в живота ни остават неотработени емоционално и „избиват” в психосоматика. Можете да разчитате на нас!

hektor

• Member
  • *
  • Публикации: 653
    • Профил
Re: На какво може да се дължи всичко това?
« Отговор #2 -: август 09, 2010, 10:56:40 am »
Въпросът, по-правилния въпрос в твоя случай е не: "На какво може да се дължи всичко това?" ами: "Какво да правя?". ;)
Какво значение има на какво се дължи? Случило ти се е нещо, забравил си го, подтиснал си го и то сега се блъска вътре в теб като дух затворен в бутилка.
Какво да правиш...???
Помисли това което те е тревожило, все още ли е около теб. Ако да. Първо насочи усилията си в разрешаването му или му кажи просто "Чао!"
Ако не или след като се сбогуваш с него, отвори запушалката... Намери си боксова круша или подходяща възглавница. Намери подходящо място където ще можеш да си излееш яда без да те помислят за куку. По-градивния вариант е да започнеш да спортуваш. На открито. Така хем ще си тренираш организма хем ще се научиш да изливаш по безопасен начин кофата ;)
Но в никакъв случай недей да постваш по форуми и да ходиш по лекари, да се самоубеждаваш че нещо страховито става с теб или да чакаш с тайна надежда да те припознаят като куку и да снемеш всяка отговорност от себе си.
« Последна редакция: август 09, 2010, 10:58:15 am от hektor »
"Тези, които търгуват своята лична свобода срещу социална сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност и в крайна сметка остават и без двете."
Бенджамин Франклин

amzbul

• Member
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
    • Пакети море
    • Ел. поща
Re:На какво може да се дължи всичко това?
« Отговор #3 -: юни 15, 2011, 08:25:53 pm »
Направи си изследване на кръвоносната система, може да имаш много високо артериално налягане, не знам медицинския термин, но може на това да се дължи :) МОже и да е от прекалено много напрежение в работата/училището, вземи си кратка почивка и виж как ще се почувстваш :)