Автор Тема: Изостави ме след 15 години връзка  (Прочетена 34481 пъти)

diplodon

• Member
  • *
  • Публикации: 296
    • Профил
Re: Изостави ме след 15 години връзка
« Отговор #30 -: юли 03, 2010, 06:38:43 pm »
.....но аз съм тук с надеждата да си върна човека който обичам......
ако беше на 16, а не на 36, щях да разбера наивността ти. Сега обаче не я разбирам :-X
Роди ме мамо тъпа, аз сама ще се изруся !!!

zorni4ka

• Member
  • *
  • Публикации: 96
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #31 -: юли 03, 2010, 06:57:26 pm »
Не е от наивност просто го обичам......това е..............

CDman

• Member
  • *
  • Публикации: 1148
    • Профил
« Отговор #32 -: юли 05, 2010, 09:36:50 am »
Егати "заема"!?!

Нищо ново ! Имах един съквартирант на който заех малко пари. Минава време - аз си направих устата да ги поискам, а той ми каза ‘ Нищо не ти дължа - помниш ли че еди кога си те черпих ..” :o

еееееееееееехххххх ако можеше и с мен да се случи така....................даваш ми надежда....благодаря ти:))))))

Айдеее - отидоха още 15 години ;)  :D

Не е от наивност просто го обичам......това е..............

Май наистина ще отидат още годинки в чакане и надежди. :o :o

Уважаема Зорничка - има една мъдрост “ Не трябва да изпиеш цялото море за да разбереш че е солено” Ти обаче си мноооого упорита и май ще го изпиеш.  :-\ Така поне мисля аз  ::) 
Вие получавате онова, за което мислите, все едно дали го желаете, или не.
Затова внимавайте за какво мислите.
Уейн Дайър, "Вдъхновението"

zorni4ka

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #33 -: юли 05, 2010, 09:49:27 am »
Наистина ли мислите че той не е имал никакви чувства към мен? :-\Тогава кажете ми с какви очи той е подхранвал надеждите и мечтите ми казвал ми е че ме обича, грижил се е за мен........?

CDman

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #34 -: юли 05, 2010, 10:28:54 am »
Тогава кажете ми с какви очи той е подхранвал надеждите и мечтите ми казвал ми е че ме обича, грижил се е за мен........?

Mного добър въпрос !! Защо не го попиташ него ??  ???

zorni4ka

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #35 -: юли 05, 2010, 10:35:57 am »
Добре кажете ми ако човек наистина е абсолютно безчувстван вече към жената с която е бил 15 години има  нова любов защо не иска дори да ме види за 5 минути най-малкота защото имаме доста общи неща за които да се разберем какво ще правим?

CDman

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #36 -: юли 05, 2010, 10:59:36 am »
Отговора ти е във въпроса, който ми(ни) задаваш - просто го прочети обратно  т.е. отзад напред :-\

Зорничка - в момента си много объркана и всичко, което ти казваме го пречупваш през призмата на чувствата, което само те обърква повече. Нека да минат 2-3 дни , може и седмица и тогава да говорим - сега просто си пишем и файда никаква.  ::)

Ако те разтоварва - ОК , но ако не - не виждам смисъл да повтаряме едно и също  ::)

zorni4ka

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #37 -: юли 05, 2010, 11:04:45 am »
Минаха вече два месеца......имаме общи неща за които трабва да се разберем какво ще правим.......затова попитах ако няма чувства от какво се страхува та не иска дори да поговори 5 или 10 минути?

lady

• Member
  • *
  • Публикации: 76
    • Профил
« Отговор #38 -: юли 05, 2010, 12:19:49 pm »
ако няма чувства от какво се страхува та не иска дори да поговори 5 или 10 минути?

Може би очаква, че ще правиш драми, че ще го молиш да се върне...  ::)

VILLI

• Member
  • *
  • Публикации: 264
    • Профил
« Отговор #39 -: юли 05, 2010, 01:20:42 pm »
наистина, болката ти е голяма и всичко е през твоята призма единствено, и тъпчем на едно място. нека мине малко време.
а той като неще, неще. насила няма как да го хванеш. просто остави да мине време.

zorni4ka

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #40 -: юли 05, 2010, 01:38:42 pm »
Преди 2 години когато пак направи същото и се бяхме видели през времето през което бяхме разделени той видя че аз нищо не го молих......само да добавя нещо преди две седмици му звъннах защото имех две книги от библиотека в него а всякакви срокове бяха минали вече той не вдигна,  после му написах смс и го помолих най-учтиво да ми ги даде за да не се налага да плащам глоби и т.н......и той ми отговори че ще остави книгите и най-ненадейно за мен и парите за които бях ви казала на негов колега(само да кажа че аз въобще не повдигах въпрос за парите в този смс, писах му само за книгите) и включително и да ми оставел пари за таски тъй като работното място на колегата му беше далече и да мина да си ги взема на другия ден и така и стана. Аз естествено не взех пари за никакво такси и ги оставих,взех само колкото се бяхме разбирали пред че ще ми даде.......какво мислите за това?

diplodon

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #41 -: юли 05, 2010, 02:46:59 pm »
В момента си му толкова досадна, че гледа да изпълни по най-бързия и безболезнен начин това което ти дължи, за да му се махнеш от главата и да няма за какво да му натякваш и да го занимаваш. Честно казано наистина разсъждаваш като 16, а не 36 годишна. То любов, любов, ама...стресни се малко, докога ще продължаваш да гълташ солената вода!? ???

Gita

• Гост
« Отговор #42 -: юли 05, 2010, 07:11:01 pm »
:) Когато двама души се разделят, особено в по-млада възраст, често наблюдаваме "феномена на забравените вещи" ;) - Т.e. той или тя - в зависимост от това, кой има нужда от разясняване на отношенията, изведнъж се сеща, че половинката (е, бившата, но за това не се говори така лесно) си е забравила пуловера (примерно, преди две зими по Коледа)... Започва се едно връщане на дрешки, гащи, книжки...  Търсим си поводи за срещи с партньора - я защото ни липсва ужасно, я защото се надяваме да му повлияем да промени решението си...

Предполага се, че и твоят човек е наясно с този феномен ;)... А изглежда решението му за раздяла е доста твърдо. Затова колкото по-бързо го приемеш, толкова по-лесно ще ти е... Казваш, че преди две години е имало подобна ситуация. Това не те ли замисля?? Явно колебания е имало и преди!... Дори и да опитате отново, ще е полу-история, каквато е била от доста време насам...   :-\

..и той ми отговори че ще остави книгите и най-ненадейно за мен и парите за които бях ви казала на негов колега(само да кажа че аз въобще не повдигах въпрос за парите в този смс, писах му само за книгите) и включително и да ми оставел пари за таски тъй като работното място на колегата му беше далече и да мина да си ги взема на другия ден и така и стана. Аз естествено не взех пари за никакво такси и ги оставих,взех само колкото се бяхме разбирали пред че ще ми даде.......какво мислите за това?
След като не си повдигала въпрос за парите, тогава защо си ги взела? Изглежда си преценила: "за такси - не, 'заемче' - да..."...  И явно твоят човек, познавайки те, е бил наясно с тази ситуация... Той дори ти е предложил пари за такси, за да са чисти всички сметки и да не се окаже утре, че има проблеми за доизглаждане...  Прави ми впечатление, че след 15-годишна връзка парите заемат много централно място... Или действително са важни или твоят човек наистина е бил много засегнат от случката... Но е факт, че и ти питаш за мнение точно за тази реакция...

Да вземеш парите на мене лично не ми се връзва и със следното:
...но все си мисля че ако обичаш някого и държиш на него дори и да му се разсърдиш ще е за седмица две но ще ти мине особено ако другия човек се извини и покаже че искрено съжалява...
В карайна сметка разбрахте ли се да ти връща нещо или се разбрахте, че искрено съжаляваш?  ::)

Иначе ако зададеш в търсачката на форума думата "раздяла", може да попаднеш на интересни за тебе четива. Ето няколко примера:
http://e-therapy.bg/smforum/index.php?topic=1304.0 (съветът на Емпрес е много интересен!)
http://e-therapy.bg/smforum/index.php?topic=46.0

Хубав ден!

zorni4ka

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #43 -: юли 05, 2010, 07:20:57 pm »
Благодаря за хубавите и смислени отговори! Има и още доста неща които не можах да споделя............но ако на някой му е интересно ще ги напиша :)

diplodon

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #44 -: юли 05, 2010, 11:21:19 pm »
Твоя беше честта на напишеш пост 6000. Давай да видим с какво още ще ни 'изненадаш' ;)